بازداشت برهم زنندگان عروسی محله اتابک

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۲ شرور از عاملان اصلی نزاع و در گیری مراسم عروسی در محله اتابک خبر داد.

سرهنگ یعقوب علی رجبیان رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: اواسط شهریورماه خبری مبنی بر نزاع و درگیری دسته جمعی در یک مراسم عروسی در محله اتابک دریافت شد.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که تعدادی از افراد حاضر در مراسم عروسی عامل نزاع و درگیری بوده اند که قبل از رسیدن ماموران پلیس امنیت عمومی محل را ترک و متواری شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی متهمان ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران موفق شدند مخفیگاه ۲ تن از عاملان اصلی نزاع و درگیری را در حوالی محله هاشم آباد شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی هر ۲ شرور در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پرونده که پیش‌تر نیز با همین جرائم دستگیر شده اند، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

۲۳۵۲۱۲

کد خبر 1303131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =