موافقت رهبر انقلاب با امریه ۳۰۰ نفر از فعالان سمن‌های جوانان

فارس نوشت: معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از موافقت رهبر معظم انقلاب با امریه ۳۰۰ نفر از فعالین سازمانهای مردم نهاد جوانان در ۶ ماه پایانی خدمت سربازی خود خبر داد.

 محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان  گفت: صبح امروز وزیر ورزش و جوانان به اتفاق بنده و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در دفتر سردار وحیدی ریاست دانشگاه عالی دفاع کشور که اعضای ستاد کل نیروهای مسلح و اعضای کمیته نظام وظیفه نیز در آن حضور داشتند، پیرامون موضوع امریه فعالین سمن‌های جوانان و چندین موضوع مختلف بحث و تبادل نظر کردیم.

 وی ادامه داد: در موضوع سرباز مهارت که کار آن را از سال گذشته آغاز کردیم ما درخواستی مبنی بر سپری کردن ۶ ماه پایانی خدمت وظیفه فعالین تشکل‌های جوانان به صورت امریه در محل تشکل خود داشتیم که مشوقی برای اعضای فعال این سمن‌ها باشد.

تندگویان تصریح کرد: این موضوع با امتیازات و جزئیاتی که ما از اعضای سمن‌ها احصا کردیم، گردش کار شد و خدمت مقام معظم رهبری ارائه شد که ایشان با این موضوع موافقت کردند و سقفی ۳۰۰ نفری برای تشکلهای جوانان کشور در این خصوص تخصیص دادند.

معاون امور جوانان اظهار داشت: جا دارد که از توجه ویژه مقام معظم رهبری به موضوع تشکل‌های جوانان و فعالیت‌های داوطلبانه تشکر کنم که این امر و این توجه باعث دلگرمی و انگیزه مضاعف جوانان برای پیوستن به این جریان اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه عام المنفعه خواهد شد.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1303242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =