آغاز هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر/"شهر خودرو"می‌جنگد تا صدرنشین باقی بماند

هفته پنجم لیگ برتر امروز با بازی سایپا و تراکتور شروع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛مصطفی دنیزلی این فصل با این هدف به جمع تراکتوری‌ها اضافه شد که رویای قهرمانی پرشورها در لیگ برتر را محقق کند. البته تیم دنیزلی در این 4 مسابقه که از فصل جدید گذشته، فراز و فرودهایی داشته و در بعضی بازیها عالی و در بعضی بازیها معمولی نمایش داده است با این حال تراکتور دنیزلی که دو تساوی را تجربه کرده است، هنوز شکست نخورده است.

تراکتور امروز مهمان سایپاست که هم خوب گل می‌زند و هم خوب گل می‌خورد. نارنجی‌های لیگ، دو برد یک تساوی و یک شکست به دست آورده‌اند و در این 4 مسابقه 9 گل زده‌اند و 8 گل خورده‌اند. فاصله این دو تیم در جدول دو خانه است و تراکتور دو پله بالاتر است.

دیگر تیم جدول این فصل لیگ که خیلی خوب گل می‌زند و خوب هم گل می‌خورد، نساجی مازندران است که 10 گل زده و 8 گل خورده. این تیم امشب در جم مهمان پارس جنوبی جم است. فاصله این دو تیم هم دو خانه است.

شهر خودرو با مربیگری یحیی گل‌محمدی 9 امتیاز کسب کرده و در صدر جدول قرار دارد. این تیم امشب در مسجدسلیمان مقابل نفت قرار می‌گیرد و برای گرفتن 3 امتیاز بازی، کاری دشوار پیش رو دارد؛ اما اگر موفق شود 3 امتیاز این بازی دشوار را بگیرد با خیالی آسوده در صدر می‌ماند. شهر خودرو که از 3 بازی اول خود 9 امتیاز گرفته بود، هفته قبل در میان شگفتی اهالی فوتبال، در خانه شکست خورد تا رقبا را در چند میلی‌متری خود ببیند.

دیگر بازی امشب در سیرجان برگزار می‌شود و گل‌گهر باید از صنعت نفت آبادان پذیرایی کند که به نظر می‌رسد دیداری نزدیک و جذاب باشد.

تنها نکته جالب این دیدار، رودررویی وینکو بگوویچ (سرمربی گل‌گهر) و دراگان اسکوچیچ (سرمربی صنعت نفت) است. دو مربی متولد یوگسلاوی سابق با تفکراتی کاملا شبیه به هم.

251 251

کد خبر 1303301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =