مهاجری: برخی تندروها در تهمت زدن به مسئولان کشور مثل منافقین اول انقلاب عمل می‌کند

ایرنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا درباره اظهارنظرهای تخریبی علیه رئیس جمهوری به بهانه حضور وی در سازمان ملل گفت: به دلیل نزدیکی ایام انتخابات برخی آقایان به دنبال ساختن رای و پایگاه رای برای خود هستند وگرنه خوب می دانند که روحانی و ظریف تمام اعمال دیپلماتیک خود را با رهبری هماهنگ می‌کنند.

«محمد مهاجری» گفت: منتقدان سفر و برنامه‌های رئیس جمهوری می‌دانند که مقاماتی مانند وی و وزیر امورخارجه پیش از عزیمت به نیویورک با رهبری مشورت کرده و قبل از سفر برنامه‌های خود را با ایشان چک می‌کنند. در این زمینه همه آنها مطمئن هستند با این وجود می‌خواهند برای انتخابات آینده مجلس  فضاسازی کنند.

وی اضافه کرد: برخی از کسانی که امروز رئیس جمهور را تهدید به عدم کفایت می‌کنند و به دولت اتهام می زنند از اعضای جبهه پایداری هستند؛ جبهه  ورشکسته ای که حتی در داخل اصولگرایان هم کسی آن‌ها را قبول ندارد. بنابر این سعی می‌کنند با دروغ پراکنی و اتهام‌ زنی حضور خود را همچنان تداوم بخشند.

این فعال سیاسی افزود: رفتار این گروه متاسفانه شبیه منافقین اول انقلاب است که با تهمت زدن و دروغ پراکنی کار خود را پیش می‌برند. آیا امروز بین کسانی که به دولت تهمت و افترا می زنند و رئیس جمهوری را تهدید می کنند با تلویزیون اینترنشنال تفاوتی وجود دارد؟

مهاجری گفت: همانطور که پیش از این هم در توییتی گفتم برخی از دوستان از پشت به خودی خنجر می‌زنند،   کسی که سرباز خود را به جبهه می فرستد بعد با خنجر از پشت به او حمله می کند خائن است و به فکر منافع ملی کشور نیست.

۲۷۲۱۶

کد خبر 1303302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =