نشست مجلس خبرگان امروز درگیر چه مسایلی بود؟

صدا و سیما نوشت: سخنگوی مجلس خبرگان رهبری درخصوص جلسه امروز گفت: درباره اصلاح آیین نامه قانون مجازات و قانون انتخابات بحث شد اینها بندهای متعددی دارند که نیاز به بررسی بیشتر دارد .

احمد خاتمی افزود:​ دراین جلسه رئیس قوه قضاییه و چند تن از اعضای مجلس خبرگان رهبری سخنرانی کردند.
وی گفت: دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در خصوص مسائل مختلف قوه قضاییه سخنرانی کرد و گفت بسیاری از پرونده هایی که از سال 89 منتظر تصمیم رئیس قوه قضاییه بود خوشبختانه رسیدگی شده است.
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری افزود: رئیس قوه قضاییه ابراز خوشحالی کرد از اینکه بسیاری از پرونده های قصاص با گفتگو و صلح به آشتی طرفها منجر شده و این برای ما مطلوب است و در عرصه عفاف و حجاب نیز صحبت شد و در این جلسه اعضا بیان کردند که عفاف و حجاب را باید از ادارات و مسئولان شروع کرد و سه قوه بر این عرصه نظارت کنند.
حجت الاسلام خاتمی گفت: دیگر موضوع مورد بحث ، مسئله معیشت بود و مسئله فاصله زیاد بین حقوق ها ، یک میلیون تومانی و ده ها میلیون تومانی که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی درباره جلسه خبرگان در روز دوم که فردا چهارشنبه تشکیل می شود گفت: فردا هم نطق های قبل از دستور را داریم و اصلاح آیین نامه قانون انتخابات را به جاهایی خواهیم رساند و به عنوان مدعو حجت الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه درباره نفوذ و ابعاد مختلف ان مانند سخن خواهد گفت .
بعد از جلسه فردا بیانیه هفتمین جلسه خبرگان رهبری قرائت می شود و در روز پنجشنبه هم زیارت مرقد امام (ره) و دیدار با مقام معظم رهبری را خواهیم داشت و از رهنمود های ایشان استفاده خواهیم کرد.

23231
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1303323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =