بیش از ۶۳ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:در شش ماه اول امسال ۶۳ میلیون و ۷۶۲ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در هشتمین جلسه کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان افزود: این میزان تردد توسط ۶۴ سامانه تردد شماری در ۶ ماه گذشته به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تردد با ۶ میلیون و ۵۱۳ هزار مورد در محور اردبیل – آستارا و بالعکس به ثبت رسیده گفت: علاوه بر ۶۴ سامانه تردد شماری ۴۰ دوربین نظارت تصویری،۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

رحمتی از کاهش ۹ درصدی تصادفات جاده ای در ۶ ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد:حضور شبانه روزی گشت های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محورهای مواصلاتی نقش بسزایی در کاهش تصادفات داشته است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل مجهز شدن ۱۶۷ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان به سیستم روشنایی را یادآور شد و افزود: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل هوشمندسازی جاده ها را اولویت اصلی خود قرار داده و در این زمینه جز استان های پیشروی کشور است.

46

کد خبر 1303406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =