معرفی دانش آموزان اردبیلی به عنوان سفیران شهر

شهردار اردبیل گفت: با فراهم شدن شرایط برای انعقاد تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش، دانش آموزان اردبیلی به عنوان سفیران مدیریت شهری معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان با حضور در بین دانش آموزان هنرستان آیت الله مروج اردبیل عنوان کرد: تربیت انسان‌های توسعه یافته و داشتن شهری انسان محور در گرو تعامل و همکاری مستمر مدیران مدارس با مسئولان فعال در بخش مدیریت شهری بوده و با معرفی دانش آموزان به عنوان سفیران شهر می‌توان روند توسعه فرهنگی را با سرعت و کیفیت مناسبی طی کرد.

معرفی دانش آموزان اردبیلی به عنوان سفیران شهر می‌توان روند توسعه فرهنگی را با سرعت و کیفیت مناسبی طی کرد.

وی با اشاره به اینکه پذیرای ایده‌های نوین جوانان در توسعه فرهنگی شهر هستیم، افزود: در شرایطی که جنگ فرهنگی وسیعی در کشور حاکم است نیازمند آن هستیم تا نهاد شهرداری در کنار آموزش و پرورش برای اعتلای شهر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای مفاهیم تعلیم و تربیت در کنار یکدیگر قرار گرفته و همکاری‌های خود را بیش از گذشته افزایش دهند.

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه فعالان فرهنگی به عنوان رهبران تعلیم و تربیت شناخته می‌شوند، افزود: فراهم آوردن شرایط مناسب برای افزایش نقش آفرینی دانش آموزان در مدیریت شهری همواره به عنوان مطالبه اساسی مطرح است.

وی با تأکید بر همراهی و تعامل بیشتر شهرداری با آموزش و پرورش، افزود: نیازمند انعقاد تفاهم نامه مشترکی بین شهرداری و آموزش و پرورش هستیم تا هر دو مجموعه به عنوان نهاد فرهنگی ارتباط تنگاتنگ خود را برای توسعه فرهنگ شهر گسترش دهند.

به تعبیر لطف‌اللهیان، شهرداری و شورای شهر در تمامی برنامه‌ ریزی‌های خود به مقوله فرهنگ توجه ویژه‌ای داشته و در برنامه‌ها سعی شده تا از پرداخت به ردیف فرهنگی غفلت نشود.

۴۶
 

کد خبر 1303409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =