برانکو: پولم را نگیرم، به فیفا شکایت می‌کنم!

سرمربی سابق پرسپولیس که به تازگی از کارش در الاهلی برکنار شده است، با حضور در برنامه تلویزیونی عربستان به مسائل مختلف در دوران حضورش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ با حضور در برنامه المرمی عربستان درباره شرایط جدایی از تیم الاهلی عربستان گفت: «آن‌ها به من یادآوری کردند که بازیکنان فصل‌های گذشته به این فکر می‌کنند که خودخواه باشند و به این باشگاه علاقه‌ای نداشته باشند و همچنین به یکدیگر احترام نمی‌گذارند و سعی کردم به آن‌ها بگویم که باشگاه الاهلی از بازیکن و مربی مهم‌تر است و همه باید به او احترام بگذارند. من برای آشتی دادن بازیکنان تلاش کردم، اما انجام دادن یک شبه این کار دشوار است».

سرمربی سابق پرسپولیس ادامه داد: «مدیریت دخالتی در کار من نکرد و ما دائماً در مورد اوضاع تیم بحث می‌کردیم، با توجه به موضوع عمر سوما، این بازیکن می‌خواست همانطور که در تیم ملی کشورش بازی می‌کند به عنوان یک مهاجم تنها بازی کند اما من می‌خواستم که با دو مهاجم بازی کنیم. من به مصطفی باساس فرصتی دادم زیرا او سخت و مشتاقانه تمرین می‌کرد و سزاوار این فرصت بود».

برانکو گفت: «حسین عبدالغنی بازیکن جدی‌ای در تمرینات و بازی‌ها است. مدیریت با من صحبت کرد تا سلمان الموشر 32 ساله به‌خاطر حضور چندین بازیکن در همان پست بفروشیم. من نورالدین آمرابات، بازیکن النصر را نخواستم و ترجیح دادم به جای آن یک پلی میکر را استخدام کنم».

سرمربی سابق الاهلی ادامه داد: «من تا قبل از پیوستن به الاهلی 11 قهرمانی به‌دست آوردم. در چین، کرواسی و ایران قهرمان شدم و برای رسیدن به قهرمانی به الاهلی آمدم. من مشکلات رختکن را می‌دانستم و خواستار حل این مسئله بودم اما رسیدن به آن غیرممکن بود».

برانکو درباره طلبش از الاهلی گفت: «من تنها یک ماه از حقوقم را دریافت کرده‌ام. الاهلی باید دستمزد یک ساله من را پرداخت کند. ما دو روش خواهیم داشت: اول اینکه با یکدیگر جلسه بگذاریم و من مطالبات را بگیرم یا اینکه به فیفا شکایت کنم».

255 251

کد خبر 1303487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =