ترامپ ورود مقام‌های ارشد ایرانی به آمریکا را ممنوع کرد

رئیس جمهور آمریکا ورود و مهاجرت مقام‌های ارشد ایرانی و بستگان نزدیک آن‌ها به ایالات متحده را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دونالد ترامپ بعد از سخنرانی حسن روحانی در سازمان ملل در محل مجمع عمومی کنفرانس خبری  داشت او در آن کنفرانس از روابط و اختلافات اقتصادی با چین گفت .از اینکه اگر اوباما مانده بود الان چین قدرت اول اقتصاد جهان می شد .

او همین طور در مصاحبه اش به ماجرای استیضاحش توسط دموکرات ها اشاره کرد و گفت:«هر کاری می خواهند بکنند. به من می گویند مکالمه ام را منتشر می کنند، خب بکنند.من دو بار با رئیس جمهور اوکراین حرف زدم. همه این مکالمه ها را افشا کنید. تماس معاون رئیس جمهور، پنس را هم با رئیس جمهور اوکراین منتشر کنید ما همه این ها را در اختیارتان می گذاریم. رئیس جمهور اوکراین که به تازگی روی کار آمده دنبال افشای فسادها در کشورش است. من در آمریکا از همه بیشتر رای آوردم لی دموکرات ها مدام کارشکنی می کنند. درباره دیوار مرزی. درباره مهاجرت و هر تصمیمی .ولی ما مسیر خودمان را پیش می بریم.»

او در این مصاحبه ادعاهای همیشگی اش درباره تحریم ها را هم مطرح کرد و از فشار بیشتر گفت. ساعتی پس از این مصاحبه حالا او در فرمانی ورود و مهاجرت مقام‌های ارشد ایرانی و بستگان درجه یک آن‌ها را به ایالات متحده ممنوع اعلام کرده است. او تاکید کرده وزارت خارجه جزئیات این طرح را تشریح می کند.

۴۱۴۱

کد خبر 1303751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =