دردسرهای عشق مرد62ساله به زن23ساله/ عکس زننده من و او برای همسرم ارسال شد

خراسان نوشت:مرد 62 ساله ای که موهای سپیدش از دنیایی تجربه حکایت داشت، در حالی که بیان می کرد با نقشه شوم آن مرد عینک دودی زندگی ام در آستانه فروپاشی قرار دارد درباره چگونگی افتادن در دام یک رابطه خیابانی به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد توضیح داد.

وی گفت: از دوران نوجوانی همواره سعی کردم روی پای خودم بایستم تا به کسی محتاج نشوم به همین دلیل در روزهای تعطیلی مدرسه کار می کردم تا هزینه های خودم را تامین کنم. پدرم مردی با ابهت نظامی گری بود به طوری که با سخت گیری هایش راه هر گونه خلاف و خطا را بر ما بسته بود.

با اتمام تحصیل در مقطع دبیرستان عازم خدمت سربازی شدم، هنوز یک ماه به پایان خدمتم مانده بود که پدرم مرا مجبور به ازدواج با دختر یکی از بستگانش کرد و در حالی که من آمادگی نداشتم با دختر یکی یک دانه فامیل پدرم ازدواج کردم. «شیوا» اگرچه دختری با کمالات بود اما غرور خاصی داشت که هیچ کس نمی توانست در برابر این غرور مقاومت کند. پدرش مردی ثروتمند بود و بسیار از دخترش حمایت می کرد

. ابتدا قرار بود در تجارتخانه پدرزنم مشغول به کار شوم اما به خواست خدا در یکی از ادارات دولتی استخدام شدم و ادامه تحصیل دادم. با این حال هیچ تغییری در رفتارهای سرد و سخت گیرانه همسرم به وجود نیامد. من هم این غرور و خودبزرگ بینی او را تحمل می کردم تا این که فرزندانم بزرگ شدند و اوضاع مالی من نیز روز به روز بهتر شد تا جایی که دیگر در زندگی کمبودی نداشتم و خانواده ام در رفاه و آسایش بودند.

بالاخره هشت سال قبل مُهر بازنشستگی پای 30 سال فعالیت اداری ام خورد و بازنشسته شدم. ابتدا چند ماه را در مسافرت و تفریح خانوادگی گذراندم. بعد از آن برای سپری کردن روزهای بازنشستگی و فرار از تنهایی به پارک ملت مشهد پناه می بردم تا عصرها در کنار دیگر بازنشستگان اوقاتم را با گفت وگو با آن ها بگذرانم.

در این میان مردی با عینک دودی بیشتر از دیگران مرا به سوی خودش جلب می کرد. او بازنشسته خوش برخورد و خوش خنده ای بود که همواره با مزاح و لطیفه گویی ما را به خنده وامی داشت. من هم که کمبود محبت را از همان سال های کودکی در وجودم حس می کردم پایه های یک رفاقت صمیمی را با «ستار» گذاشتم. به طوری که با این آشنایی و دوستی رفت و آمد او به منزل ما آغاز شد.

معاشرت و برخوردهای او به گونه ای بود که همسر مغرور و سرسخت من مدام می گفت: کاش او به جای پدرم بود چرا که پدر همسرم چند سال قبل به رحمت خدا رفت و همسرم دیگر هیچ گاه نمی خندید! خلاصه این رفت و آمدها به جایی رسید که من درباره سرد مزاجی همسرم، با ستار به درد دل پرداختم و سیر تا پیاز زندگی خصوصی ام را برایش بازگو کردم تا این که روزی ستار به آرامی کنار گوشم گفت: تو با این وضعیت مالی خوبی که داری نمی خواهی کمی برای خودت زندگی کنی و غرور همسرت را بشکنی!؟ با این جمله او وسوسه شیطانی بر وجودم غلبه کرد و پیشنهادش را پذیرفتم.

روز بعد ستار زن 23 ساله مطلقه ای را به من معرفی کرد که پر از شور و محبت بود. به همین دلیل رابطه پنهانی من و «مهرانه» شروع شد. او آن قدر به من توجه می کرد و «عزیزجان» می گفت که دیگر همه چیز را در زندگی فراموش کرده بودم. حتی زندگی خصوصی با همسرم را از یاد بردم و به دیدار فرزندانم نمی رفتم.

همه وجودم در چشم ها و لبخندهای مهرانه خلاصه شده بود اما نمی دانستم که همه این ماجراها نقشه شومی برای اخاذی از من است. بالاخره چند ماه بعد ستار عینک رفاقت را از چهره برداشت و من چهره واقعی اش را دیدم. او تهدیدم کرد که اگر مبلغ قابل توجهی به او ندهم، همسرم را در جریان ارتباطم با مهرانه می گذارد.

از آن روز به بعد رفتارهای مهرانه نیز تغییر کرد به طوری که به یک شیطان وحشتناک تبدیل شد. تازه فهمیدم مهرانه اجیر شده ستار بود تا به این وسیله از من اخاذی کند. وقتی به خواسته آن ها توجهی نکردم ستار تصاویر زننده ای از من و مهرانه را برای همسرم فرستاد به گونه ای که زندگی ام به یک جهنم سوزان تبدیل شد. فرزندانم مرا طرد کردند و همسرم دادخواست طلاق داد.

23302

کد خبر 1303762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 29
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  86 12
  خراسان نویسنده های خیال پرداز باحالی داره
  • آنیا US ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   6 0
   خخخخ‌دقیقا
 • رضایی IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  38 29
  این زنان پولکی هستند.......
 • علی IR ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  83 59
  پیرمرد پرحاشیه حقته رسوا شدی چون قدرنشناسی چون قدر دردانه ثروتمند یه خونواده اصیل رو ندونستی حالا نه همسر داری نه فرزند داری و نه آبرو برو یه گوشه بمیر
 • محمد AE ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  62 20
  هرچند این کار ستار(مردعینک دودی) و زن اجیر شده نهایت رذالت انسان است ولی تکراری است. و مردباتحربه میتوانست لااقل با مواظبت از عواقب بد جلوگیری کند. نیاز مرد به جنس مخالف و محبتش غیر قابل انکار است. و زنانی که فقط درکنار هم بودن در زندگی برایشان کفایت میکند و به نیازهای مکرر مردشان بی توجهی(حتی کم توجهی)میکنند .. مردشان را به سمت شخص ثالث که کم هم نیست سوق میدهند.
  • IR ۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
   12 3
   موافقم
  • بانو DE ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
   1 2
   خیانت کردی...سر پیری یاد عشق جوونی و زن جوون افتادی تو که میگی فقط محبت میخواستی میرفتی با یه زن ۵۰ ساله اگه راست میگی نه یکی هم سن نوه ات ... از موی سپیدت، زنت، نوه و بچه هات خجالت نکشیدی اون زن بیچاره ات چه گناهی کرده بود که جوونیشو پای تو بچه ها گذاشته بود غیر از این که سنگین بود حتمن باید جلف میبود با این مرد اون مرد بگو بخند میکرد یه لحظه خودتو جای اون گذاشتی که چه حالی میشه اگه اون خیانت میکرد چیکار میکردی ؟چرا باهاش ح نزدی یه راست رفتی خیانت کردی یعنی توی خونه و زندگی یه مرد یا زن اخلاقاشون باب میلتون نبود باید برید خیانت کنید خیلی از زنا هستن از مردای مغرورشون توجه نمیبینند باید برن خیانت کنن زن که به توجه ومحبت بیشتر احتیاج داره تو الان باید تو این سن به فکر زنت باشی به اون برسی نه هرزگی
 • علی IR ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  12 6
  بلد نبوده چه کار کنه
 • IR ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  4 10
  بی چاره پیره مرده
 • hasan IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  9 9
  هر مردی که تو زندگیش کمبود داشته باشه گرایش پیدا مکنه به شخص مخالفش .این جمله بر میگرده بر تمام شخصیت‌ها
  • خانم IR ۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   1 0
   مرد و زن نداره،تو این جامعه هم زن و هم مرد باید حواسشون به زندگیشون باشه که طرفشون دنبال محبت بیرون از خونه نباشه
  • لیلی AE ۰۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   2 1
   بااین حساب اکثر مردها کمبود دارند ؟ خیر از تنوع طلبی بیحدشونه ..واینکه توپیری هم ول کن نیستن جای توبه وحلالیت ازهمسر ..
 • مهناز IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  15 12
  واقعا برای یه همچین مردی متاسفم .... بهتره یه بار شناسنامش رو نگاه کنه
  • اکبر IR ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   1 2
   پس اون زن جوااان و مرد عینکی چی
 • فریبا IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  19 9
  یک داستان خیالی چقدر مردم رو مسخره فرض کردین
  • سعیدجعفری IR ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
   0 0
   واقعآاین داستاناخیالیه تاسرماروگرم کنن
 • بدشانس FR ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  11 8
  سلام بدور از هر تعصب بنظرم همه چیز برمی گرده به زن چون هرچی باشه زن مدیر داخلی خانواده محسوب میشه ضمن اینکه بعنوان مادر و ظیفه مهمی داره باید برای شوهرش هم همه جوره زن باشه برای افراد غیر شوهر و بچه هاش مغرور و بامتانت اما برای خانواده بخصوص همسرش جذاب با شور و اشتیاق باشه و نباید بذاره ستسی و کرختی خانه اش رو بگیره و توجه خاص و ویژه حتی بیشتر از بچه هاش به شوهرش داشته باشه .
 • IR ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  3 0
  تاسف
 • IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  0 2
  اگه پیرمرده راستشُ میگه پس زنش حقِّشِ امّا ستار و دختره خیلی....
 • IR ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  17 1
  یه پیر مرد با این سن و سال و مو سفید خجالت نکشید خیانت کرد اونم بعد از یک عمر زندگی ابروی خودش که هیچ ابروی کل خانواده اش رو برد حتی دیگه عروس و دوماد هاشم به همسرهاشون بدبین شدن
 • طاهر IR ۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  19 4
  عشق پیری گر بجنبد دل به رسوائی کشد
 • علی IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
  1 2
  پولکی ترین زن
 • محمد IR ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  1 3
  چه مرد چه زن اگر حق خودت رو نخوای و نگی دیر یا زود خودت به مشکل میخوری مشکل این آقا از اونجایی شروع شد که اول ازدواجش وقتی رفتارهای سرد زنش رو دید ، نزده تو گوشش تا غرور کاذبش بریزه و اشتباهاتش رو نگفته تا اون براش همدل باشه ، تا براش زن زندگی باشه نه یکی که هر روز ببینتش و فقط ازش بچه داشته باشه تو گوش زدن بده ، ولی بعضی وقتا لازمه چشمارو باز میکنه
 • IR ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  2 1
  متاسفانه خیلی از مشکلات از جایی شروع میشه که خانم ها وقتی شوهر پاستوریزه میشه هیچ اهمیتی نمیدن و فکر میکنن سن بالا رفت دیگه باید توجهی نکنن در حالی که خانم ها باید در هرسنی به قیافه خودشون برسن و به شوهرشون اهمیت بدن
 • رها IR ۰۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  3 1
  خیانت وحشتناکه ..آقایون چرا مراقب نگاهاتون نیستید؟ آخه شما لایق چنین زنانی هستید؟ ما زن ها توی این فشار جامعه و زندگی خسته و بی انرژی میشیم باید با ما این کارو بکنید؟؟ اون روزای اول رو انرژی های سابق رو یادتون رفته؟؟ آخه چراااا؟
 • IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  1 0
  اونایی که میگن داستانش تخیلی بوده چرا فکر می کنن همچین چیزی وجود نداره اتفاقا خیلی هم زیاد هست ،تمام زنهای جوونی که همسر مردهای مسن میشن بخاطر پول ومال و اخاذی کردن از اون مرد هست
 • هلماا IR ۰۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  2 0
  واقعا حقشه این بلا سرش بیاد دختر 23 ساله همسن نوه این اقا 62 سالست.واقعا که .. .
 • رهایی AE ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  1 0
  به نظرمن پیرمرد اعتماد کرده آدم به هرکسی نباید اعتماد کنه چه جوون باشه چه پیر
 • عارف AE ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  1 22
  خب بعدش!؟؟؟؟؟؟!!!!!!