فرهاد بدون پرو لایسنس روی نیمکت می‌نشیند؟

ورزش سه نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است مربیان سه تیم ملی هر کشور، باید در سال ۲۰۱۹ مدرک مربیگری پرو لایسنس داشته باشند.

در قوانین تازه ای که فدراسیون فوتبال آسیا برای توسعه فوتبال در این قاره وضع کرده است، مربیان تیم های مردان، زنان و همچنین تیم های زیر 23 سال هر کشور، باید با مدرک پرو لایسنس روی نیمکت های مربیگری بنشینند.

این در حالی است که فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید ایران که در هفته های گذشته با سرکشی به شهرهای مختلف مشغول دور تازه ای از استعدادیابی برای تیم امید است، موفق به اخذ این مدرک مربیگری نشده است. مدرک مربیگری فرهاد مجیدی A است که از کشور امارات آن را گرفته و بنابر شنیده ها برای گذراندن دوره پرو لایسنس نیز ثبت نام کرده است.

به گفته یکی از مدیران فدراسیون فوتبال، این نهاد در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، موضوع مدرک A و نبود زمان کافی برای دریافت پرو لایسنس فرهاد مجیدی را به اطلاع کمیته برگزاری خواهد رساند و با دریافت مجوز، مجیدی روی نیمکت تیم المپیک ایران در مسابقات مقدماتی انتخابی المپیک خواهد نشست.

تیم ایران در این رقابت ها با ازبکستان، چین و کره جنوبی هم گروه شده که هدایت تیم ازبکستان برعهده درولوویچ و هدایت تیم چین بر عهده گاس هیدینک هلندی است.

255 41

کد خبر 1304236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =