کالدرون در انتظار آزمون بزرگ روز جمعه

سرمربی تیم پرسپولیس هنوز نتوانسته انتظارات هواداران این تیم را برآورده کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس از 5 بازی 9 امتیاز گرفته.این آمار از یک طرف خوب و از طرفی دیگر ناامیدکننده است. شاگردان کالدرون در سه مسابقه مقابل پارس جنوبی،صنعت نفت و از همه مهم تر دربی تهران مقابل استقلال پیروز شده اند اما در دو دیدار مقابل تراکتور و سپاهان حرفی برای گفتن نداشتند و مسابقه را به حریف واگذار کردند. جدای از اینکه خیلی ها به سبک بازی پرسپولیس انتقاد می کنند و معتقدند که این تیم خوب بازی نمی کند،نتایج پرسپولیس در شروع لیگ نشان داده که گویا کالدرون در دیدار های بزرگ و سرنوشت ساز در مصاف با رقبای مستقیم قهرمانی خیلی زود تسلیم می شود و قافیه را به حریفان می بازد. چه بسا اگر درخشش علیرضا بیرانوند و همچنین گل نسبتا اتفاقی حسین عبدی نبود،پرسپولیسی ها از شهرآورد تهران هم امتیازی نمی گرفتند و آن گاه وضعیت کالدرون در بین هواداران این تیم بدتر از الان می توانست باشد.

با این حال مرد آرژانتینی برای تغییر این روند یک فرصت کلیدی دارد و آن هم مسابقه روز جمعه تیمش مقابل شهرخودرو مشهد است.دیداری که هم می تواند پلی باشد برای بازگشت پرسپولیس به صدر جدول و هم اینکه نشان دهد تیم کالدرون مقابل مدعیان قهرمانی هم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. البته که اگر اتفاق دیگری رقم بخورد و سرخ ها سومین شکست فصل خود را در مشهد تجربه کنند،آنگاه نیمکت کالدرون خیلی زود تر از حد انتظار در بین هواداران پرسپولیس متزلزل خواهد شد.

کالدرون گرچه نسبت به همتای خود در تیم استقلال عملکرد بهتری داشته، اما هنوز نتوانسته رضایت هواداران پرسپولیس را جلب کند. او البته برای ثابت کردن خود کار بسیار سختی دارد چراکه جانشین برانکویی شده که سه فصل متوالی پرسپولیس را قهرمان لیگ کرده و خاطرات خوبی در ذهن هواداران این تیم به جا گذاشته است. حالا کالدرون برای اینکه بتواند رضایت پرسپولیسی ها را جلب کند، باید نتایجی بسیار بهتر از این بگیرد و به هواداران پرسپولیس نشان دهد که تیمش توانایی قهرمانی در لیگ برتر نوزدهم را دارد.

254 43

کد خبر 1304414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =