۰ نفر
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
اخلال در فروش بلیت پروازهای اربعین

تسنیم نوشت: در حالی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین از طریق سایت ایرلاین‌ها خبر داده که این سایت‌ها فعلا هیچ پروازی را برای حد فاصل ۲۰ تا ۳۰ مهرماه به فروش نمی‌رسانند.

تقریبا از هفته گذشته برخی سایت‌های اینترنتی فروش بلیت پروازهای اربعین را با قیمت‌های بالاتر از سقف تعیین شده توسط انجمن شرکت‌های هواپیمایی و مورد تایید سازمان هواپیمایی را آغاز کرده‌اند. قیمت‌هایی که از مرز ۲ میلیون تومان نیز عبور کرده البته فقط برای یک‌طرف (تهران-نجف). این در حالی است که بر اساس قیمت مصوب پرواز تهران-نجف-تهران ۲.۲ میلیون و مشهد-نجف (بغداد)-مشهد باید ۲.۸ میلیون تومان برای اربعین امسال باشد.

در این وضعیت، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از عدم ارائه مجوز سایت‌های اینترنتی برای فروش بلیت پروازهای اربعین امسال خبر داده و در عین حال گفته فروش بلیت این پروازها فقط از دو کانال سایت شرکت‌های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت دارای مجوز از این انجمن در حال انجام است.

به نظر می‌رسد فروش بلیت توسط سایت ایرلاین‌ها فعلا آغاز نشده است. سایت فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس ebooking.iranair.com/Booking و سایت برخی ایرلاینها فعلا برای تاریخ‌های ۲۰ تا ۳۰ مهر هیچ فروش بلیتی برای اربعین حسینی ندارند.

۲۲۶۲۳۱
کد خبر 1304710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =