معمایی بزرگ برای پرسپولیسی‌ها

مهاجم خارجی پرسپولیس عملکرد ضعیفی در ترکیب این تیم داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کیفیت پایین جونیور براندائو مهاجم برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس سر و صدای زیادی به پا کرده است. این بازیکن که در اواخر دیدار مقابل تراکتور برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت، آنقدر شرایط عجیب و متفاوتی نسبت به بقیه بازیکنان تیمش داشت که باعث تعجب همگان شد. همان زمان پیشکسوتان پرسپولیس در مصاحبه های خود گفتند: «زمان بدهید، جونیور هر روز بهتر می شود.» هواداران پرسپولیس به حمایت از این بازیکن پرداختند؛ مهاجمی که از لیگ بلغارستان و به عنوان یک بازیکن قرضی با قیمت نسبتاً زیاد به پرسپولیس آمده بود.  او وقتی با پرسپولیس قرارداد امضا کرد به سراغ شماره 7 رفت. شماره ای که متعلق به علی پروین است و کمتر بازیکنی جرعت می کند به سراغ آن برود.

 جونیور به عنوان مهاجم سایه در دیدارهای  اخیر سرخپوشان به میدان رفت اما حتی در ارسال پاس های کوتاه به یار نزدیک خود هم مشکل دارد. از این رو سر و صدای هواداران پرسپولیس را درآورد تا جایی که هنگام تعویض در نیمه دوم دیدار مقابل سپاهان، طرفداران پرسپولیس به تشویق همه‌جانبه یار جانشینش پرداختند تا نسبت به عملکرد این مهاجم برزیلی در خط حمله تیم شان اعتراض کنند.

 اما سوال اصلی اینجاست که چه کسی جونیور را به پرسپولیس آورد؟ کالدرون در تمام مصاحبه هایش اعلام کرده جونیور آخرین مهاجمی بود که می توانست به پرسپولیس بیاید و از سوی دیگر ایرج عرب مدیرعامل پیشین پرسپولیس می‌گوید جونیور را از لیست بازیکنان منتخب کالدرون انتخاب کرده بودم. ماجرا وقتی عجیب تر می‌شود که بدانیم هر دو طرف که زمان عقد قرارداد، سهم بزرگی در جذب جونیور داشتند، حالا با تمام توان خود، تلاش می کنند تا تقصیرات را از گردن خود باز کنند و به دنبال آن هستند تا پای خود را از این ماجرا بیرون بکشند. عرب می گوید این بازیکن در زمان مدیرعاملی من به پرسپولیس پیوست آن هم در شرایطی که وضعیت فنی و بدنی بسیار خوبی داشت و کارنامه اش می گفت یک بازیکن حرفه ای است که توسط اعضای کادرفنی ما به بنده معرفی شد اما کالدرون می‌گوید قرار بود بازیکنان دیگری به خصوص شیخ دیاباته مهاجم فعلی استقلال جذب پرسپولیس شوند اما باشگاه به او گفته پولی برای جذب دیاباته ندارد. در نهایت با همان قیمت، با جونیور قرارداد بسته شد؛ گزینه ای که تا به حال اصلا خوب نبوده و سر و صدای هواداران را در آورده است. به هر حال جذب براندائو به یکی از معضلات بزرگ پرسپولیس تبدیل شده زیرا او بازیکنی قرضی است و تا پایان فصل باید در این تیم بماند. از سوی دیگر قرارداد این بازیکن به دلار بسته شده که مخارج سنگینی روی دست باشگاه می گذارد حتی اگر هیچ کس در مورد این بازیکن، قبول مسئولیت نکند.

254 251

کد خبر 1304829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =