فداکاری راننده تریلی برای حفظ جان دیگران منجر به فوت او شد

ایسنا نوشت: مدیر آتش‌نشانی بردسکن گفت: راننده تریلی که در حین حرکت متوجه شد، ترمز ندارد برای حفظ جان دیگران خودرو را به داخل میدان ورودی شهر بردسکن هدایت کرد و به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد.

مجتبی صادقی عنوان کرد: بلافاصله پس از اعلام این حادثه ناگوار نیروهای ایستگاه شماره دو به محل اعزام شدند.

وی در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: براساس آنچه اعلام شده راننده یک دستگاه تریلی هوو حامل تیرهای برق‌ سیمانی که در محور سبزوار به بردسکن در حال حرکت بود، در کیلومتر 10 به بردسکن ناگهان متوجه می‎شود که ترمز ندارد.

مدیر آتش‌نشانی بردسکن عنوان کرد: دست این راننده پس از سقوط به داخل میدان شکسته و پایش نیز قطع می‎شود که نیروهای آتش‌نشانی اقدام به عملیات رهاسازی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه راننده سبزواری بوده و 50 سال داشته، اظهار کرد: راننده با بوق زدن و چراغ دادن، ماشین را طوری کنترل ‎کرد تا به دیگر ماشین‌ها برخورد نکند که پس از عبور از مقابل پلیس راه بردسکن به دلیل اینکه حادثه دیگری رخ ندهد، مجبور شد خودرو را به سمت میدان هدایت کند.

صادقی گفت: هنگام انجام عملیات رهاسازی راننده زنده بود اما پس از انتقال به بیمارستان ولی عصر به رغم تلاش‌های تیم پزشکی و به دلیل شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

64231

کد خبر 1304843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مردم IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
    13 0
    درود براین مردشریف .روحش شاد