2سال تبعید و 99ضربه شلاق برای مردی که دختر11ساله همسرش را آزار داد

ایران نوشت:یک ماه پیش زن جوانی عصبانی و وحشت زده به اداره پلیس مراجعه کرد و از آزار دختر 11 ساله‌اش به دست همسر دوم خود خبر داد.

وی گفت: مدت یک سال و نیم است که با همسر دومم به‌نام محسن ازدواج کرده ام. او سر کار نمی‌رود و مرد بدخلقی است، اما من همه سختی‌های زندگی را تحمل کرده‌ام و همراه دخترم مهسا در خانه محسن زندگی می‌کنیم. مدتی بود که متوجه شدم دخترم به افسردگی مبتلا شده است. وقتی با او صحبت کردم، اعترافات تلخی کرد و گفت که محسن در غیاب من او را آزار داده است.
به دنبال شکایت این زن، دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند مهسا مورد آزار قرار گرفته است، محسن بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت.
بالاخره پدرخوانده شیطان صفت در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
در ابتدای جلسه زن جوان در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزئیات زندگی اش گفت: چند سال قبل به خاطر اعتیاد همسر اولم از او جدا شدم و سرپرستی مهسا را به عهده گرفتم. یک سال و نیم قبل شوهرخواهرم، محسن را که در یک آژانس کار می‌کرد به من معرفی کرد و ما با هم ازدواج کردیم. محسن از همسر اولش یک پسر ۱۵ ساله و یک دختر ۴ ساله دارد که با همسر اولش زندگی می‌کنند.
وی ادامه داد: مدتی پیش متوجه رفتارهای عجیب دخترم شدم. او دیگر حاضر نبود حتی برای لحظه‌ای با پدرخوانده‌اش در خانه تنها بماند. وقتی با او صحبت کردم، به من گفت چند بار شوهرم در غیاب من او را آزار داده است. مهسا می‌گفت وقتی من به خرید یا حمام می‌رفتم محسن سراغ او می‌رفته و با تهدید او را آزار می‌داده است.
وی در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: این ماجرا تأثیر بدی بر روحیه دخترم گذاشته است و او دیگر قادر نیست به خوبی درس بخواند، به افسردگی مبتلا شده و مدام گریه می‌کند.
آن قدر روحیه مهسا بد است که امروز نتوانست در دادگاه حاضر شود. من از طرف او از این مرد شکایت دارم و برایش اشد مجازات می‌خواهم.
سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و در حالی که جرمش را انکار می‌کرد، گفت: همسرم به دروغ مرا متهم کرده من کاری نکرده‌ام.
اما قضات دادگاه پس از شور باتوجه به مدارکی که وجود داشت متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند اما به اتهام عمل منافی عفت با دختر خوانده‌اش او را به 99ضربه تازیانه و دوسال تبعید به یکی از شهرستان‌های دور محکوم کردند.‌
17302
کد خبر 1304871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کوشا IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  6 0
  این حکم ظالمانه تبعید کی از سیستم قضایی کشور حذف میشه ، ظالمانه البته برای مردم شهرهای دور که مجبورن مشتی آدم فاسد دزد و کثیف رو تحمل کنن. مگه مردم شهرهای کوچک و دور افتاده چه گناهی کردن؟
 • IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  4 0
  اگه تجاوز به عنف نبوده پس چی بوده؟؟!!!!
 • محمدرضا OM ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  11 1
  واقعا از جرمها و تناسب کیفر در ایران آدم دیوانه میشه . دختر ۱۱ ساله رو مورد آزار قرار داده . توجه داشته باشید حتی اگر با رضایت هم باشه سن ۱۱ سال قانونی نیست . بعد فقط ۲ سال تبعید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
 • IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  9 0
  این حکم اصلا سنگین و بازدارنده نیست
 • IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  10 1
  این دیگه چه جکمی است شلاق وتبعید !!! یکی برای همین کار اعدام میکنند !!! چرا یک قانون منطقی نداریم
 • IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  4 0
  حتما پارتی داشته دختره رو نابود کرد فقط دوسال تبعید