مصرف بیش از ۱.۲۲ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف ۱۲۲۰ میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی ۶ ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن و برودت هوا در استان اردبیل و با شروع فصل زمستان، مصرف گاز مشترکین خانگی در روزهای اخیر نسبت به روزهای قبل از آن افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سردار اسماعیلی با بیان اینکه در ۶ ماهه سالجاری در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی استان ۱۲۲۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف شده، افزود: از کل گاز مصرف شده در استان، ۶۴۴ میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی و صنعتی و ۵۷۶ میلیون متر مکعب گاز نیز از سوی نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل مصرف شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان ۵.۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته که بخش خانگی و صنعتی با ۶۴۴ میلیون متر مکعب مصرف، با رشد ۱۲.۴ درصدی و بخش نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل با ۵۷۶ میلیون متر مکعب مصرف، با کاهش ۱۹.۲ درصدی مصرف گاز نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اردبیل در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری ۱۹۴ تماس بگیرند.

۴۶

کد خبر 1305413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =