۰ نفر
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
نصب تابلوهای تصویری شهدا در اردبیل

شهردار اردبیل از نصب تابلوهای تصویری که بیانگر هویت و زندگینامه مختصری از شهداست در کوچه و معابر اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، تابلوهای تصویری شهدا که بیانگر هویت و زندگینامه مختصری از شهداست در کوچه و معابر اردبیل نصب شده و هیچ گونه تابلویی که به نام شهدا آراسته شده باشد در اردبیل حذف نگردیده است.

حمید لطف اللهیان عنوان کرد: تابلوهای تصویری که بیانگر هویت و زندگینامه مختصری از شهداست در کوچه و معابر اردبیل نصب شده و هیچ گونه تابلویی که به نام شهدا آراسته شده باشد در اردبیل حذف نگردیده است.

وی با تأکید بر نامگذاری کوچه‌ها به نام شهدا در اردبیل، افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های معظم آنان وظیفه تک تک نهادها بوده و نصب این یادمان‌ها کوچکترین اقدام در زنده نگه داشتن رشادت و فداکاری‌های شهدای انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس است.

نصب تابلوهای تصویری شهدا در ورودی کوچه ها

شهردار اردبیل یادآور شد: در کنار مزین شدن کوچه‌ها بنام شهدا، هویت و تصویر شهدا نیز بر سر در ورودی کوچه و معابر اردبیل نصب شده است.

لطف‌اللهیان هدف اصلی از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و ادامه داد: این طرح اقدامی برای معرفی شهدا برای جوانان و نسل‌های آینده است.

وی در خصوص مرمت تمثال شهدا نیز یادآور شد: این طرح در سطح شهر توسط مناطق پنج گانه شهرداری اردبیل در حال اجرا بوده و تمثال شهدا نیز در خیابان‌ها و میادین شهر نصب می‌شود.

لطف‌اللهیان در پایان با تاکید بر گسترش و ترویج آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس، گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت پاسداشت نام و یاد شهدا، شهرداری اردبیل نیز در راستای تحقق این امر اهتمام ویژه‌ای دارد.

46

کد خبر 1306212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =