عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد:مصوبه شورای شهر خرم آباد برخلاف آیین نامه داخلی شوراهاست

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: روند مجدد برگزاری جلسه انتخاب شهردار خرم آباد دارای اشکال اساسی است که طی صورتجلسه ای کتباً به فرمانداری اعلام گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،زهرا نظری دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در خرم آباد گفت: به محض ابطال مصوبه قبلی شورا در خصوص انتخاب شهردار که از فرمانداری به کارتابل شورای شهر ارسال می گردد برخی اعضای شورا بدون مشورت با کلیه اعضای  هیات رییسه اقدام به برگزاری جلسه انتخاب مجدد شهردار می کنند که با آیین نامه داخلی شورا مغایرت دارد.

وی افزود: آیین نامه داخلی شورا می گوید دستور کار جلسات شورا می بایست با مشورت و هماهنگی اعضای هیات رییسه برگزار گردند این در حالی است که هیچ مشورت و هماهنگی با بنده بعنوان منشی و آقای علی پناه بعنوان خزانه دار نشده بود و بهمین دلیل  قبل از شروع رای گیری جلسه را ترک کردیم و هرگونه تصمیم و رای گیری غیرقانونی است.

تصمیات عجولانه به نفع شهر نخواهد بود

منشی هیات رییسه شورای شهر خرم آباد با بیان اینکه این تصمیات عجولانه و دارای اشکال اساسی به نفع شهر نخواهد بود اظهار کرد: اصرار برخی اعضای شورا جهت تغییر در مدیریت شهری در حالی است که عملکرد ۴۰ روزه رضا بردبار به اندازه ۲ سال گذشته برای شهر مفید بوده است و جای تامل و تعجب دارد علی رغم عملکرد مثبت و بی نظیر سرپرست شهرداری ، برخی همکاران تمایل به کار با وی را ندارند!!

زهرا نظری ادامه داد: تغییر رضا بردبار در شرایط کنونی که خدمات رسانی به مردم،  برنامه محور و بی سابقه در حال انجام است ظلمی مضاعف به شهر و شهروندان است و قطعاً گزینه جایگزین در صورت تایید،  توانمندی سرپرست فعلی را ندارد و ما بعنوان نمایندگان مردم بشدت مخالف این تصمیات و انتخابها هستیم.

بردبار فقظ بدنبال تامین منافع مردم است

عضو شورای شهر خرم آباد تصرح کرد :سرپرست شهرداری شخصی فنی توانمند و قانونمند است که فقط بدنبال تامین منافع مردم که رفع معضلات و مشکلات زیرساختی و سایر حوزه های شهری می باشد بوده و در این مدت کوتاه نشان داده که در صورت ثبات مدیریت ، تحولی در شهر ایجاد خواهد شد  .

وی در پایان ضمن دفاع از عملکرد رضا بردبار بیان نمود: مصوبه روز گذشته خلاف آیین نامه داخلی شوراهاست و تا تعیین تکلیف در کمیته انطباق فرمانداری که کتباً معترض شدیم ، همچنان بردبار، سرپرست شهرداری خرم آباد به کار خود ادامه خواهد داد.  

46

کد خبر 1306531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =