ادامه تیره‌روزی‌های سولشایر در منچستریونایتد/ تساوی خنت در شب نیمکت‌نشینی میلاد محمدی

در یکی از دیدارهای مهم امشبِ لیگ اروپا منچستریونایتد در خانه آلکمار متوقف شد.

هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با تساوی تیم فوتبال منچستریونایتد و نبرد بدون برنده خنت در غیاب میلاد محمدی، بازیکن ایرانی‌اش آغاز شد.

در بازی گروه دوازدهم، منچستریونایتد با وجود موقعیت‌های گلزنی نتوانست در خانه آلکمار گل بزند و در نهایت با تساوی بدون گل زمین را ترک کرد تا روند بد سولشایر با یونایتد ادامه داشته باشد.

در گروه نهم، خنت در شبی که میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی‌اش را روی نیمکت داشت در خانه اولکساندریا به تساوی یک - یک رسید. سیتالو در دقیقه ۶۰ برای میزبان و دی‌پوتیره در دقیقه ۶ برای خنت گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، سن‌اتین و ولفسبورگ به تساوی یک - یک رسیدند. در جدول ولفسبورگ و خنت ۴ امتیازی در صدر قرار دارند.

در سایر بازی‌ها از گروه یازدهم براگا و اسلاون براتیسلاو به تساوی ۲ - ۲ رسیدند و ولوز با یک گل از سد بشیکتاش گذشت. در گروه هشتم، لودوگورتس ۳ - صفر مقابل میزبانش، فرانس واروش به برتری رسید و اسپانیول ۲ - صفر زسکا مسکو را برد. در گروه هفتم، فاینورد ۲ - صفر پورتو را برد و یانگ بویز ۲ - یک گلاسکو رنجرز را شکست داد. در گروه دهم، باشاک شهیر و بوروسیامونشن‌گلادباخ به تساوی یک - یک رضایت دادند و رم در خانه ولفسبورگر به همین نتیجه دست یافت.

255 41

کد خبر 1306732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =