تهیه مایحتاج زندگی؛ مهم‌ترین اولویت بازیگر پیشکسوت برای پذیرفتن نقش

میزان نوشت: کاظم هژیر آزاد گفت: این روزها سینمایی دو وجهی داریم، یکی «سینمای صنعتی» که باید به دنبال کسب درآمد باشد و شاهد آن هستیم که تهیه‌کنندگان تنها به بازگشت پول و سود حاصل از فیلم توجه دارند و وجه دیگر آن «سینمای هنری» است که دچار مشکلاتی است.

کاظم هژیرآزاد در خصوص اولویت‌های خود برای پذیرش نقش اظهار کرد: مهم‌ترین اولویت برای پذیرش نقش برای بنده تهیه مایحتاج زندگی است و برایم فرقی نمی‌کند چه نقشی باشد، نقش کوتاه باشد یا بلند و تنها برایم کار کردن مهم است.

بازیگر سریال «از یادها رفته» در پایان در خصوص وضعیت امروز سینمای ایران خاطرنشان کرد: در سینما خط قرمزها متعادل‌تر شده است اما ما این روزها سینمایی دو وجهی داریم، یکی «سینمای صنعتی» که باید به دنبال کسب درآمد باشد و شاهد آن هستیم که تهیه‌کنندگان تنها به بازگشت پول و سود حاصل از فیلم توجه دارند و وجه دیگر آن «سینمای هنری» است که دچار مشکلاتی است و تعداد سینماگرانی که صرفاً به تفکر، ذوق و هنر می‌پردازند کم شده‌اند.

هژیرآزاد در همین راستا خاطرنشان کرد: اتفاقات امروز ناشی از آن است که در روزگار امروز به دلیل هزینه‌های سنگین سینما کمتر کسی تن به سرمایه‌گذاری می‌دهد و شرایط برای فیلم‌هایی که بخواهند انتقاد زیربنایی کنند بسیار محدود است و به‌سختی به حیات خود ادامه می‌دهد.
۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1307425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =