سیاست متفاوت ویلموتس نسبت به کی‌روش؛ او شوخی ندارد

تاکید فدراسیون به سرمربی تیم‌ملی این بوده که به لیگ‌برتر توجه کند و به همین خاطر ویلموتس هم در لیست جدیدش چند لژیونر را خط زده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش پیش از ویلموتس اعتقاد داشت باید به بازیکنان ملی نگاه ویژه ای داشت. او هر زمان بازیکنان مصدوم هم می شدند آنها را به اردو فرا می خواند تا حداقل مراحل مصدومیت شان در پک سپری شود و کادر پزشکی ایران به شدت مراقب آنها باشد. در دورانی هم که بازیکنان شانس بازی در باشگاه خود را نداشتند، دعوت می شدند تا حداقل در تیم ملی بازی کنند و از شرایط ایده‌آل دور نشوند. منتهی سیاست ویلموتس متفاوت است. او بازیکنان مصدوم را دعوت نمی کند. بازیکنی هم که در تیم باشگاهی اش نیمکت نشین باشد معمولا دعوت نمی کند مگر اینکه بخواهد از او استفاده کند. مثلا علیرضا جهانبخش و سعید عزت اللهی به این دلیل از لیست خط خورده اند که در تیم باشگاهی خود زیاد بازی نمی کنند. اگر کی روش بود نام این دو بازیکن را در لیست می گذاشت تا به آنها بازی دهد و حداقل از نظر روحی شرایط شان متفاوت تر شود. 

ویلموتس اما چنین سیاستی ندارد و این هم می‌تواند یک بهانه برای آن باشد که بازیکنان تلاش بیشتری کنند تا بتوانند پیراهن تیم ملی را به تن کنند. او به بازیکنان تیم ملی نشان داده قرار نیست نام ها در لیست قرار بگیرند و باید دید نتیجه این سیاستش در تیم ملی چه خواهد بود. البته فدراسیون هم از روز اول به این مربی تاکید داشت باید به لیگ برتر توجه بیشتری داشته باشد و او هم رفته رفته ستاره ها را در لیست قرار داده است. 

252 251

کد خبر 1307479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =