۴ مربی سرشناس آلترناتیو وینکو در گل‌گهر

هنوز نتیجه‌ای رسمی و قطعی در خصوص مذاکره باشگاه گل‌گهر و علی دایی حاصل نشده و قرار است دو طرف ظهر فردا در جلسه‌ای شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جدایی وینکو بگوویچ از گل‌گهر و به دنبال آن مطرح شدن نام علی دایی به عنوان جایگزین سرمربی کروات این اتفاقی مهم در لیگ برتر بود. با وجود اخبار منتشر شده امروز در رسانه‌های مختلف مبنی بر عدم توافق علی دایی و باشگاه گل‌گهر هنوز نتیجه‌ای رسمی و قطعی در این خصوص حاصل نشده و قرار است ظهر فردا مدیران باشگاه گل‌گهر در جلسه‌ای با حضور علی دایی و در تهران شرکت کنند و تصمیم نهایی در خصوص ایجاد یا عدم همکاری دوطرف، در این جلسه گرفته خواهد شد.

پیش از این قرار بود دایی و مدیران گل‌گهر امروز با هم به مذاکره بپردازند اما چون اعضای هیأت مدیره و همچنین مدیرعامل باشگاه امروز باید در جلسه‌ مهم شرکت گل‌گهر که با حضور مدیرعامل کارخانه و در سیرجان برگزار می‌شود شرکت کنند، به همین خاطر جلسه امروز آن‌ها با علی دایی به فردا موکول شد. البته ممکن است در جلسه فردا توافقی بین دو طرف حاصل نشود که در این صورت مدیرعامل گل‌گهر بنا بر ماموریتی که هیأت مدیره باشگاه به او محول کرده گزینه‌های دیگر را بررسی خواهد کرد.

از باشگاه گل گهر سیرجان خبر می رسد که رضا مهاجری،‌فراز کمالوند، مهدی تارتار و مجید جلالی به عنوان گزینه‌های بعدی گل‌گهر در صورت عدم توافق با علی دایی‌ هستند.

گل‌گهر سیرجان در حالی بدون سرمربی است که تمرینات تیم از روز سه شنبه از سر گرفته خواهد شد و به همین خاطر مدیران باشگاه در تلاش هستند که تا آخر هفته جاری تکلیف سرمربی تیم را مشخص کنند.

256 43

کد خبر 1307593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =