۰ نفر
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
امکان ثبت‌نام زائران تا روز اربعین

تسنیم نوشت: معاون مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: تا این لحظه ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اند و این امکان تا روز اربعین فراهم است.

حجت‌الاسلام صحبت‌الله رحمانی درباره آخرین آمار ثبت‌نام زائران در سامانه سماح اظهار کرد: تعداد کل ثبت‌نام کنندگان در سامانه سماح تا این لحظه  ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر است که دو میلیون و ۱۲۳ هزار و ۹۴۸ نفر آنها ثبت‌نام قطعی انجام داده‌اند یعنی هزینه بیمه خود را واریز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه یک میلون و ۲۴۰ هزار نفر به صورت گروهی ثبت‌نام کرده‌اند که برخی از این گروه‌ها ممکن است تنها دو عضو داشته باشند، ادامه داد: آمار ثبت‌نام امروز نیز ۸۳ هزار و ۹۶۵ نفر است که پیش‌بینی‌ می‌شود تا پایان امروز به ۱۳۰ هزار نفر برسد.

معاون مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تأکید کرد: افرادی که قصد سفر به عتبات را دارند حتما در سامانه سماح ثبت‌نام کنند تا مسئولان امر بتوانند مدیریت بهتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در سامانه سماح تا روز اربعین ادامه دارد، تصریح کرد: در صورت بروز مشکل فنی هنگام ثبت‌نام، افراد می‌توانند با شماره پشتیبانی درج شده در سامانه تماس حاصل کنند.

۲۳۵۲۳۲
کد خبر 1307660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =