آمادگی کامل نیروهای مسلح در تمامی مرزها /پایش زمینی و هوایی در ایام اربعین

تسنیم نوشت:معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه امنیت در مرزهای ‌کشورمان برقرار است، گفت: نیروهای مسلح آماده برقراری امنیت در تمام مرزها برای تردد آسان و بدون مشکل زائران هستند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در بازدید از مرز بین‌المللی شلمچه‌ اظهار داشت: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل به‌سر می‌برند و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

وی با بیان اینکه تردد زائران نیز در مرز شلمچه مطلوب است، افزود:‌ براساس پیش‌بینی‌ها تعداد زائران به‌تدریج برای تردد از این مرز بیشتر می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح آماده برقراری امنیت در تمام مرزهای ایران برای تردد آسان و بدون مشکل زائران هستند.

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح با همکاری و همیاری به‌دنبال این هستند که بهترین خدمات را به زائران اربعین حسینی(ع) ارائه دهند.

سیاری گفت: مرزبانان کشور به‌ویژه در ایام اربعین حسینی، برای پایش زمینی و هوایی مرزها آمادگی‌شان دوچندان می‌شود.

سرلشکر ایزدی: در عرصه‌های دفاعی و نظامی ‌مستحکم‌ شده‌ایم‌ / تهدیدات آمریکا توخالی است

همچنین فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در عرصه‌های دفاعی و نظامی از وضعیت مستحکمی برخورداریم گفت: در معادلات قدرت در منطقه از وضعیت برتر و قوی‌تری برخورداریم.

سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی در پاسخ به سئوالی درباره پاسخ ایران به هرگونه تجاوز یا تهدیدی چیست اظهار داشت: پهباد متجاوز آمریکایی با قوت و قدرت توسط پدافند ساخت داخل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد هدف قرار گرفت و سقوط کرد و آنها هیچ حرکتی نتوانستند انجام دهند.

وی افزود: ما در همه عرصه‌ها نشان دادیم از وضعیت مستحکم برخورداریم و طبق فرموده مقام معظم رهبری اینها تهدیداتی توخالی بوده که قابل توجه نیست، ما در معادله قدرت در منطقه به لطف خدا از وضعیت برتر و قوی‌تری برخوردار هستیم.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حذف نام شهدا از معابر تصریح کرد: شهدا ذخیره عالم بقا هستند و ملت ایران به هیچ وجه اجازه حذف نام شهدا که برکت و یادآور حماسه حسینی برای ما هستند را نمی‌دهند.

ایزدی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز در این باره تذکر دادند و از حرکت‌هایی که توسط بعضی عوامل خاص انجام شده جلوگیری شده است.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر کشور در پاسخ به سوالی درباره مهمترین فعالیت‌های مجمع  رهروان امر به معروف عنوان کرد: مجمع  رهروان امر معروف و نهی از منکر یکی از فروع دین مکتب ما را دنبال می‌کند که از موارد مهم و مورد تاکید دین مبین اسلام در جامعه است.

وی ادامه داد: همه ما موظف هستیم در عرصه‌های مختلف حرکت کنیم، اساس حرکت مجمع تحقق امر ولایت و تحقق تدابیر معظم‌له و سیاست‌های ابلاغی معظم له در عرصه‌های مختلف است.

2727

کد خبر 1307819

برچسب‌ها