کارافرینان و تولید کنندگان نمیگذارند زنجیره تولید متوقف شود

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات،به همراه عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن، محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و محمود بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کردند.

  به گزارش خبرآنلاین،غلامرضا تاجگردون ضمن بازدید از مجموعه‌های تولیدی و دانش‌بنیان گروه زر گفت: حُسن مجموعه زر استفاده از تکنولوژی‌های نو و اندیشه‌های نو در صنعت ایران است که توانسته متناسب با ذائقه و نیاز جامعه سرمایه‌گذاری کند. مهم‌ترین خصلت مدیران اصلی این مجموعه توکل است و به‌واسطه توکلی که داشتند حتما موفق می‌شوند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن اشاره به جایگاه تولیدکننده در کشور گفت: در شرایط کنونی اقتصادی کشور باید دست تولیدکنندگان و کارآفرینان را بوسید که نمی­‌گذارند زنجیره تولید­ کشور متوقف شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در پاسخ به سوالی که چرا با توجه به اهمیت تجربه و دانش کارآفرینان در صنایع مختلف همچنان جای آنها در تصمیم‌گیری طرح‌های کلان کشور خالی است، گفت: این‌یک مشکل زیرساختی در کشور است که نقش کارآفرین در چرخه اقتصادی به‌درستی تعریف‌ نشده است. صنعت بانک و یا به عبارتی علم مدیریت ما متناسب با دانش کارآفرینان جلو نرفته است. بانک خودش را یک جزیره می‌داند و دولت هم همین‌طور، کارآفرین هم بدون این دو نمی‌تواند خوب کار کند. ازاین‌رو، این‌ یک ضعف عمومی در کشور است.

تاجگردون گفت: کارآفرینان روزبه‌روز به جلو حرکت می‌کنند و باید نقششان را در نهادهای مردمی گسترش دهند و اگر سطوح مدیریت کشور تغییر کند و نوآوران وارد عرصه مدیریتی کشور شوند شاید اتفاق خوبی را شاهد باشیم

46

کد خبر 1308094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =