تیم ویژه مجلس شنبه به چنارمحمودی اعزام می‌شود

فارس نوشت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با توجه به دستور رئیس مجلس در این جلسه مباحث به صورت کارشناسی و دقیق در محورهای علل حادثه وضعیت موجود و مدیریت آینده بررسی و تصمیمات کارشناسی اخذ شد.

محمد حسین قربانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه جلسه بررسی وضعیت روستای لردگان ساعتی پیش با حضور وزیر بهداشت و معاونان، مجمع نمایندگان استان چهارمحال بختیاری،‌استاندار و اعضای دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های امنیتی برگزار شد اظهار داشت: در این جلسه وضعیت منطقه در سه محور مورد بررسی قرار گرفت.

قربانی توضیح داد: با توجه به دستور رئیس مجلس در این جلسه مباحث به صورت کارشناسی و دقیق در محورهای علل حادثه وضعیت موجود و مدیریت آینده بررسی و تصمیمات کارشناسی اخذ شد.

وی تصریح کرد: ما متولی این موضوع هستیم که مردم منطقه از لحاظ روحی دچار آسیب شده‌اند و مجلس نیز برای کنترل فضای موجود تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت. همچنین در این جلسه وزارت بهداشت مکلف شد تا تمام مراحل درمان را پیگیری کند.

قربانی تصریح کرد: مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند که عفونت HIV مهلک نیست و این از افراد می‌توانند با دریافت درمان زندگی عادی داشته باشند.

وی در پایان افزود: روز شنبه جمعی از نمایندگان مجلس برای وضعیت منطقه لردگان راهی استان چهارمحال و بختیاری خواهند شد.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1308438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =