افتتاح مرکز نیکوکاری شهر در شهرداری کرج

فارس نوشت:مرکز نیکوکاری شهر با هدف توسعه امور نیکوکاری و مبارزه با پدیده شوم فقر از طریق هم‌افزایی و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات شهری در شهرداری کرج افتتاح شد.

 مرکز نیکوکاری شهر با هدف توسعه امور نیکوکاری و مبارزه با پدیده شوم فقر از طریق هم‌افزایی و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات شهری افتتاح و شهردار کرج به‌ عنوان رئیس هیأت عامل مرکز نیکوکاری شهر معرفی شد.

علی اصغر کمالی زاده، شهردار کرج و رئیس هیأت عامل مرکز نیکوکاری شهر در آئین افتتاح این مرکز با تأکید بر لزوم تمرکز امکانات شهری برای رفع نیازهای شهروندان گفت: امیدواریم در مرکز نیکوکاری شهر با کمک رئیس و اعضای شورای شهر کرج علاوه بر خدمت‌رسانی به شهروندان نیازمند و مبارزه با پدیده شوم فقر بتوانیم در مقوله نیکوکاری نیز ارزش‌آفرینی کنیم.

اکبر سلیم نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرج نیز در این مراسم اظهار کرد: انتظار داریم با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز و مرکز نیکوکاری شهر در دو موضوع مبارزه با تکدی‌گری و برچیدن آن از چهره شهر و همچنین کمک به بازگشت دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل به علت فقر و محرومیت در مسیر علم‌آموزی گام‌های مؤثری برداشته شود.

محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز بیان کرد: در ایام کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده شاهد جوشش فطری خیر و احسان در کرج بودیم و امیدواریم در افقی روشن در آینده بتوانیم یاری کننده نیازمندان سایر شهرها نیز باشیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به تجربه موفق جذب کمک‌های مردمی از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری افزود: آمادگی داریم تمامی امکانات این نهاد را با مجموعه شهرداری کرج و مرکز نیکوکاری شهر هم‌افزایی کنیم و در جهت اشتغال و توانمندسازی محرومان و تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند اقدامات مؤثری را انجام دهیم.

محمدی فرد خاطرنشان کرد: کرج اولین کلان‌شهر کشور است که مرکز نیکوکاری شهر در مجموعه شهرداری آن راه‌اندازی شده که نمادی عملی از پذیرش مسؤولیت های اجتماعی است و امیدواریم این الگوی موفق در آینده به سایر شهرهای کشور نیز تسرّی پیدا کند.

46

کد خبر 1308795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =