استیلی: مجیدی داشت علیه من مدرک جمع می‌کرد/فکر کنم قرعه سخت، فرهاد را پشیمان کرد

خبرورزشی نوشت: سرمربی تیم ملی امید گفت: به فرهاد حق می‌دهم از خودش دفاع کند، ولی از او دلخورم، چون رفتاری که با من داشت، اصلاً قشنگ نبود.

حمید استیلی دیروز هم تیم امید را تمرین داد، تیمی که از نگاه او لیاقت حضور در المپیک را دارد. با استیلی در حالی که برای شروع تمرین آماده می‌شد، گپ زدیم.
فرهاد مجیدی شما را متهم کرده در کار او دخالت می‌کردید...
باور کنید این حرف‌ها هیچ کمکی به تیم امید نمی‌کند. نگاه ما باید به جلو باشد نه پشت‌سر... این تیم فرصت زیادی برای آماده‌سازی ندارد و حیف است این تیم به حقش که حضور در المپیک است، نرسد.
ولی مردم می‌خواهند بدانند شما دخالت می‌کردید یا نه؟
دخالت یعنی چی؟ من مدیر فنی بودم و باید روی کار کادر فنی نظارت می‌کردم. این وظیفه به من محول شده بود و من هم به وظیفه‌ام عمل کردم.
مجیدی معتقد است اسم کاری که شما می‌کردید، دخالت است نه نظارت.
من فرهاد مجیدی را دوست دارم و برای شخصیت حقیقی‌اش احترام قائلم. به فرهاد حق می‌دهم از خودش دفاع کند، ولی از او دلخورم، چون رفتاری که با من داشت، اصلاً قشنگ نبود.
چه رفتاری؟
تمام بازیکنان تیم امید شاهد هستند که در ازبکستان، فرهاد از من خواست برای بچه‌ها جلسه بگذارم و درباره حریف با آن‌ها حرف بزنم. من که با این سن و سال، شهوت شهرت ندارم و آنالیزور هم که نیستم. فقط دو نکته اخلاقی را به بچه‌ها گفتم و بعدش مجیدی خواست درباره مسائل فنی حرف بزنم. خیلی بد است که یک نفر به شما بگوید حرف بزن و بعد به شخص دیگری دستور بدهد از حرف زدن شما فیلم بگیرد. وقتی در تلویزیون گفت از استیلی فیلم دارد، خیلی ناراحت شدم. این یعنی همان موقع داشت علیه من مدرک جمع می‌کرد. خب، این خیلی بد است.
آخرش نگفتید شما در کار فرهاد دخالت می‌کردید؟ کمیته فنی دخالت می‌کرد؟
دوست دارم این را از بازیکنان امید بپرسید... اصلاً بحث دخالت نبود. فرهاد از روز اول می‌دانست باید زیر نظر کمیته فنی کار کند. قرار ما از روز اول هم همین بود. کمیته فنی هم با فرهاد بحث فنی داشت. آن‌ها وقتی دیدند مجیدی از لحاظ فنی کم‌تجربه است، از او خواستند از محصص و معینی مشورت بگیرد، اما خودش در کمیته فنی گفت استیلی هست و من از راهنمایی‌های ایشان استفاده می‌کنم. حالا راهنمایی گرفتن از من، شده دخالت!
شما و مجیدی هیچ‌وقت با هم رودررو صحبت نکردید؟ به‌خصوص بعد از این اتفاقات؟
فرهاد جواب تلفن را نداد، از جلسه کمیته فنی خودم با او تماس گرفتم. من هنوز هم فرهاد را دوست دارم. از او بابت ماجرای فیلم دلخورم، ولی دوستش دارم. به اندازه توانش برای تیم امید زحمت کشید. من به او حق می‌دهم، شاید احساس کرده قرعه سختی داریم و همگروه شدن با کره جنوبی، ازبکستان و چین کار را سخت می‌کند وگرنه می‌توانست زیر نظر کمیته فنی به فعالیت ادامه بدهد. الان هم از شما می‌خواهم دیگر این موضوع را پیگیری نکنید و به فکر تیم امید باشید. این تیم متعلق به حمید استیلی نیست، این تیم متعلق به تمام مردم ایران است و برای حضور در المپیک که حق این بچه‌هاست، نیاز به حمایت دارد. من هم عطش سرمربیگری ندارم که اگر داشتم از روز اول خودم سرمربی می‌شدم یا لااقل بعد از رفتن کرانچار، این کار را می‌کردم و دیگر دنبال گل‌محمدی، قلعه‌نویی و مهدوی‌کیا نمی‌رفتم یا فرهاد را به‌عنوان سرمربی نمی‌پذیرفتم. الان هم به من گفتند این تیم را هدایت کن، گفتم چشم... خیلی‌ها به من گفتند قبول نکن، اما به این تیم و این بچه‌ها اعتماد و اعتقاد داشتم که قبول کردم.

255 43

کد خبر 1308838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 20
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  2 0
  خير حميد خان حضور تو و دخالتهايت باعث پشيماني اش شد. حالا مي گي قرعه سخت كه پس از ناكامي توجيه كني داداش
 • IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  خير حميد خان حضور تو و دخالتهايت باعث پشيماني اش شد. حالا مي گي قرعه سخت كه پس از ناكامي توجيه كني داداش
 • IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  تیم ملی یکی مثل کارلوس کیروش میخواد که شجاع و نترس باشه. اینها که خودشون هم از حریفان میترسند چطور میخوان بازیکن ها رو آماده کنند؟
 • IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  بانه براي ناكامي در صعود جور نكن از كي تا حالا چين و ازبكستان شده اند قرعه سخت؟
 • IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  1 0
  از حالا بهانه براي ناكامي در صعود جور نكن از كي تا حالا چين و ازبك شده اند سخت؟
 • IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  از جناب قطبی در مورد حضرتعالی مطالب ناگفته بسیار است!
 • نگو که نگفتی IR ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  1 0
  خودتم بکشی دیگه منفور شدی همه فهمیدن باند شما چه کارهای قبیحی تو فوتبال انجام دادید، فرهاد با کنار زدن شماها بزرگیش رو نشان داد ولی شماها با آویزون شدن به هر کس و ناکسی کوچیکی خودتو به همه نشان دادی حالا منتظر افتضاحات شما در المپیک هستیم
 • داریوش استقلالی IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  1 0
  با همین سرعت که داری زیر اب میزنی پیش بری احتمالا سال دیگه همین موقع شدی ریس فدراسیون
 • داریوش استقلالی IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  با همین سرعت که داری زیر اب میزنی پیش بری احتمالا سال دیگه همین موقع شدی ریس فدراسیون
 • محمد IR ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  اقای استیلی حرف مفت و بدون سند و مدرک کیلویی چند
 • تیمورقهرمانی IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 0
  خبرآنلاین چرا فقط مجیدی را میکوبید.بقول خودش چند نفر به یه نفر.!!!! تمام مربیان ومسئولین تیمهای ملی بجز سرمربی بزرگسالان از تیم قرمز حکومتیه.تحمل مجیدی را نداشتند.شما حداقل نظرات مجیدی را هم منعکس نمایید.واقعا شورش در آوردید.
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  0 1
  تو مکتب استقلال بزگ شده انتظار بیشتر نداشته باشید
 • علیرضا AE ۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
  0 1
  بها دادن به بچه نتیجه اش همینه اقای استیلی شمابزرگی بخشش از بزرگتره
 • IR ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
  0 0
  وقاحتم حدی داره خجالت بکش و بخودت بیا.
 • GB ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
  0 1
  استيلى مربى خوبى نيست اين را سابقه اش مى گويد اما مجيدى اصلا اين كاره نيست و مثل كريمى بخش شومنى كار را دوست دارد. اما حرف هاى استيلى به نظرم صادقانه تر مى آيد. فوتبال در المپيك هم اصلا ارزش خاصى ندارد و رفتن يا نرفتنش خيلى مهم نيست پس بگذاريم كارش را با آرامش انجام دهد
 • بی نام AE ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
  0 0
  استیلی متین تر از مجیدی حرف میزنه اما این سواال وجود داره چطور میگه اگر میخواستم خودم مربی تیم میشدم به جای مدیر فنی.یعنی چی؟یعنی اینقدر قدرت داره خودشو مربی تیم امید کنه؟
 • IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  از شما بعیده حمید خان
 • IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  شما بزرگتری نباید با امثال مجیدی در بیفتید
 • IR ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  انتخاب مجیدی از همان اول هم اشتباه بود
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  0 0
  رفت،مثل همیشه