ترافیک در جاده‌هایی که به مرز چذابه می‌رسد روان ولی شلوغ است

تسنیم نوشت: رئیس پلیس راه استان خوزستان از روان بودن تردد محورهای منتهی به مرز چذابه خبر داد.

سرهنگ  رضا دولتشاهی اظهار داشت: کم‌کم به اوج ترافیک نزدیک می‌شویم هر چند که ما طرح ترافیک اربعین را از روز 13 مهر آغاز و محدودیت‌هایی که نیاز بوده در مسیرهای "اهواز به چذابه" و "اهواز به خرمشهر" اعمال کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه روان ولی پر حجم است، افزود: در بعضی نقاط نزدیک پایانه ها مقداری ترافیک نیمه سنگین است که بحمدالله با استقرار نیرو این موضوع مدیریت شده است.

سرهنگ دولتشاهی در خصوص مراسم مشایه الحسین (ع)‌ که جمعیت چند هزار نفری پیاده روی می‌کنند،‌ بیان داشت: مراسم پیاده روی اربعین که از اهواز به سمت حمیدیه، سوسنگرد و چذابه در حال اجرا است، پلیس راه در نقاطی که نیاز بوده مستقر شدند و مسیرهایی که نیاز به ممنوعیت بوده مسدود کرده ایم تا بتوانیم ایمنی زائرانی که به صورت پیاده در حرکت هستند، تامین کنیم.

وی اضافه کرد: بر اساس آماری که تردد شمارها در جاده‌ها،‌ تردد نسبت به سال گذشته بیش از 200 الی 260 درصد افزایش داشته که نسبت به روز گذشته 26 درصد افزایش یافته و روز به روز در حال افزایش است که نشان دهنده استقبال زیاد زائران اربعین حسینی است.

رئیس پلیس راه استان خوزستان خاطرنشان کرد: ان‌شالله با همکاری همه همکاران نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها بتوانیم تسهیلاتی ایجاد کنیم که زائران به راحتی تردد داشته باشند.

64231
کد خبر 1308932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =