۲۲ مهر، آغاز آمارگیری مطالعات جامع ترافیک شهرکرد

شهردار شهرکرد گفت : به منظور تهیه و تدوین مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهرکرد، فرایند آمارگیری این طرح از ۲۲ مهرماه جاری به مدت یک ماه در نقاط مختلف مرکز استان اجرایی می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین استان چهارمحال وبختیاری ،نورالله غلامیان دهکردی افزود : جهت انجام مطالعات  جامع  حمل و نقل و ترافیک این شهر که توسط مشاور صورت می پذیرد، افزون بر شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی افزود: تعداد ۸۰ نفر پرسشگر به منظور جمع آوری صحیح اطلاعات و آمار مورد نیاز که مبنا و اساس در طراحی پروژه های ترافیکی شهر می باشد، طی جلسات مختلف فرایند لازم را آموزش دیده اند.
شهردار شهرکرد با اشاره به اینکه پرسشگران این طرح با ارائه کارت شناسایی مهر شده شهرداری به درب منازل مراجعه می‌کنند، تأکید کرد: با توجه به اینکه آمار ارائه شده توسط شهروندان مبنای تحلیل های  ترافیکی شهر می باشد، از شهروندان تقاضا داریم در ارائه اطلاعات دقیق به ماموران آمار گیری نهایت دقت را داشته باشند. 
غلامیان دهکردی تصریح کرد: مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک که تا سال ۱۳۹۹ تهیه و تدوین می گردد، ملاک اولویت بندی و اجرای طرح های ترافیکی طی افق های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت در سطح شهر می باشد .

۴۶

کد خبر 1309014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =