جاده‌های مرزی خطرناک شدند؛ افزایش تصادفات در سرحدات

فارس نوشت: رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: متاسفانه در چند روز اخیر افزایش وقوع تصادفات را در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه شاهدیم که عمدتا به دلیل خستگی و خواب آلودگی و عجله و شتاب رخ داده است.

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس‌راه راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه در استان‌های کرمانشاه و خوزستان و ایلام اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب مسیرهای منتهی به مرزهای چهارگانه شاهد بار ترافیک نیمه سنگین و روان هستیم و وضعیت عادی در این محورها گزارش شده است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا تصریح کرد: زوار عمدتاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنند که تا ساعت ۱۰ صبح به پایانه‌های مرزی برسند؛ بر همین اساس از ساعت ۳ بامداد تا ۱۰ صبح با حجم بالای تردد و ترافیک زوار در مسیرهای منتهی به مرز ها مواجهیم؛ اما هم اکنون بار تردد به سمت مرزها کاهش یافته و تراکم جمعیت در داخل پایانه های مرزی وجود دارد.

وی به دو تصادف فوتی مهم که امروز صبح در دو محور اسلام آباد به حمیل و مهران به ایلام به وقوع پیوست و منجر به کشته شدن و جان باختن ۵ نفر از هموطنان شد پرداخت و اعلام کرد: متاسفانه آمار تصادفات در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه رو به افزایش بوده و در چند روز اخیر حداقل چهار مورد تصادف مهم داشتیم.

سردار حسینی اعلام کرد: خستگی و خواب آلودگی و عجله و شتاب از جمله علل بروز حوادث رانندگی در محورهای منتهی به مرزهای ۴ گانه است.

وی گفت: از زوار اربعین حسینی و همچنین سایر رانندگانی که در این مسیرها تردد دارند خواهشمندیم که با رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از هرگونه شتاب و عجله به رانندگی بپردازند.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1309070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =