۷ نفر
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
مدام برانکو را به رخ پرسپولیس نکشیم

آنچه این روزها به پرسپولیس لطمه می‌زند سنگین کردن سایه برانکوی محبوب بر سر تیم است.

باید واقع بین بود و همه چیز را منطقی و آنطور که هست دید. برانکو اگر تیمی بحران زده را تحویل گرفته بود کالدرون هم تیمی را تحویل گرفته که خیلی ها برای قهرمان نشدن آن کارشکنی می کنند.از اتحاد و جوسازی و فرافکنی ها و اعمال فشار رقبا و مجلسی های شان گرفته تا احکامی که فدراسیون  سخت گیرانه و عجیب برای پرسپولیس صادر می کند و مهربانانه برای رقبایش.  برنامه مسابقات و اشتباهات داوری مکرر به  نفع رقبای تیم کالدورن و ضررتیم او را هم  به این موارد اضافه کنید.

واقع بین باید بود. برانکو شش بازی  آخر فصل لیگ چهاردهم سرمربی پرسپولیس بود و سالها هم قبل از آن در ایران کار کرده بود اما در آغاز لیگ پانزدهم از 6 بازی چهار امتیاز داشت و حالا کالدرون از همین تعداد بازی نه امتیاز . آن هم در شرایطی که تیم  کالدرون با همه مدعیان قهرمانی در این6 هفته بازی کرده.

واقع یین باید بود. اینکه پرسپولیس با حمایت همه جانبه هواداران خود می تواند به سرمنزل مقصود برسد نه با سنگین کردن سایه  برانکو از سوی رسانه ها و هوادران و پیشکسوتان بر سر تیم کالدرون.

واقع بین باید بود و بخاطر آورد که تیم ژوزه  و استیلی با حمایت نکردن و موضع گیری زود هنگام در بحران غرق شد و تیم برانکو با حمایت هواداران مدعی.

حالا هواداران باید حمایت کنند. همه جانبه و تمام قد تا پس فردا روزی حداقل نزد خود شرمنده نباشند که با برانکو، برانکو کردن فرصت تیم ساختن را از کالدرون  گرفتند .واقع یین باشیم و  بدانیم قهرمان شدن سخت است َ، تکرار قهرمانی سخت تر و هت تریک آن خیلی خیلی سخت تر و در  فوتبال ایران با فرافکنی ها و دخالت های سیاسی برای چهارمین بار متوالی قهرمان شدن خیلی خیلی خیلی سخت تر  است

باید واقع بین بود و همه چیز را لحاظ کرد نه اینکه هنوز هم عکس برانکو را با استوری  و پست کردن  به رخ پرسپولیس کشید و کار را با تولید حاشیه برای سرخ ها سخت تر کرد.

واقع بین باشیم. برانکو به هر دلیل  رفته و انصافا یک دلیل رفتن اش  آگاهی از عدم وجود شرایط برابر برای رقابت عادلانه در لیگ نوزدهم بوده. او این را اواخر فصل گذشته با گوشت و پوست و استخوان خود لمس کرد. برانکو برای همه عزیز است اما پرسپولیس برای همه ما عزیز تر.اجازه  دهیم در این جنگ نابرابر که خیلی ها شمشیر را از روی برای پرسپولیس بسته‌اند این تیم نفس بکشد. بگذاریم پرسپولیس راه خود را در پسا برانکو پیدا کند و کمک کنیم این  تیم در اوج بماند نه اینکه با غرق شدن در حواشی و خودزنی ها  راه را گم کرده و به مسیر دیگری برود.حمایت کنیم و بعد قضاوت.

254 43

کد خبر 1309127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
    16 8
    اشتباهات داوری به ضرر شما؟؟!!! روو که نیست. سنگ پاست