تاثیر نمایشگاه‌ها در رونق کسب و کارها

پیشرفت در تمامی زمینه از جمله زمینه کاری امروزه امری بسیار مهم میباشد. در این مقاله میخواهیم چگونگی پیشرفت در کسب کار از طریق شرکت در نمایشگاه های تخصصی مرتبط را به شما ذکر کنیم.

تور نمایشگاهی یکی از اصلی ترین عامل های پیشرفت در کسب و کار میباشد زیرا که با طیف عظیمی از افراد و شرکت های علاقه مند و متخصص در زمینه های مختلف روبه رو هستید. برای شرکت در نمایشگاه مورد نظر از طریق مجموعه تور نمایشگاهی گیلوا گشت اقدام حاصل فرمایید.

نمایشگاه فرش دموتکس آلمان

نمایشگاه فرش آلمان هر ساله در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد. این نمایشگاه هر ساله مشتریان زیادی را از نقاط مختلف جهان به سوی خود جذب می کند. در این نمایشگاه محصولات متفاوتی از جمله موکت، فرش دستباف و ماشینی , پارکت، لمینت، سنگ، سرامیک و غیره در معرض دید مشتریان گرامی قرار می گیرد. نمایشگاه دموتکس آلمان یک بار در هر سال به مدت یک هفته برگزار می شود.

دموتکس علاوه بر اینکه محصولات متفاوتی را برای مشتریان عرضه می کند، محل بسیار مناسبی برای تبادل اطلاعات و آموختن مطالب جدید در مورد صنعت فرش و دیگر محصولات می باشد. همه ساله ایرانیان مختلفی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند و نمای زیبایی از هنر ایرانی را به نمایش می گذارند.ایرانیان همه ساله توجه مشتریان زیادی را در این نمایشگاه به سوی خود جلب می نمایند.

نمایشگاه های مهم سال 98

از جمله نمایشگاه های مهمی که در سال شمسی جاری بر گزار میشود میتوان به نمایشگاه عرب هلث دبی اشاره کرد که تجهیزات پزشکی از سراسر دنیا در این نمایشگاه به نمایش گذاشته میشود. این نمایشگاه به دلیل شرکت کننده های جهانی خود به شهرت بالایی دست پیدا کرده است زیرا که برای بهبود و پیشرفت در زمینه پزشکی به این نمایشگاه نیاز دارند. از جمله نمایشگاه های مهم دیگری که در زمینه مد و پوشاک است میتوان به نمایشگاه کفش آلمان اشاره کرد که در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار میشود.

نمایشگاه ساختمان آلمان

نمایشگاه ساختمان برلین با نام بائوتک (Bautec) هر دو سال یک بار در شهر برلین کشور آلمان برگزار شده و تعداد زیادی از مجموعه های مختلف انبوه سازان، مشاورین املاک, مهندسین عمران , پیمانکاران،  سازه و معمار را به خود فرا می خواند. اولین دوره برگزاری نمایشگاه ساختمان آلمان در سال 1984 و آخرین دوره برگزاری این نمایشگاه در تاریخ 20 الی 23 فوریه سال 2018 ، مصادف با یک تا چهارم اسفند ماه سال 1396 بوده است. تاریخ دقیق برگزاری چهار دوره از این نمایشگاه مشخص گردیده و تورهای گردشگری در سراسر جهان متقاضیان بازدید از این نمایشگاه را با شرایط و مدارک مخصوص ثبت نام نموده و با ارائه خدمات مربوط به تور به محل برگزاری نمایشگاه خواهند برد. و برای شرکت در این نمایشگاه میتوانید از مشاورین مجرب تورنمایشگاهی گیلوا گشت استفاده کنید.

نمایشگاه عرب هلث دبی

سلامت و تجهیزات پزشکی امروزه به یک صنعت بزرگ نیز تبدیل شده است. نمایشگاه عرب هلث یکی از نمایشگاه‌های معروف پزشکی در جهانی است که بیش از 43 سال قدمت دارد و یکی از نمایشگاه‌های معتبر در زمینه پزشکی می‌باشد. در آخرین دوره این نمایشگاه بیش از 4200 شرکت مختلف که  به صورت تخصصی در این زمینه  فعال هستند در نمایشگاه عربهلث دبی شرکت کردند. این نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می‌شود و شرکت‌ها و افراد بسیار زیادی برای به نمایش گذاشتن تازه‌ترین محصولات و تجهیزات پزشکی در نمایشگاه عرب هلث شرکت می‌کنند. شرکت در این نمایشگاه می‌تواند فواید بسیار زیادی برای تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی داشته باشد. شما نیز اگر به‌طور حرفه‌ای درزمینه تولید محصولات پزشکی فعالیت می‌کنید، می‌توانید در این نمایشگاه شرکت کنید و علاوه بر کسب تجارب عملی، از مزایا دیگر آن نیز استفاده نمایید. ما در این مقاله می‌خواهیم تمرکز خود را بر روی این موضوع قرار دهیم

نمایشگاه کفش آلمان

یکی از بهترین لوازم مورد استفاده در بحث مد و پوشاک کفش میباشد که امروزه بسیار پرطرفدار شده است. از جمله نمایشگاه های مهم در این زمینه میتوان به نمایشگاه کفش آلمان اشاره کرد که بسیار پر رونق و پر مخاطب است. نمایشگاهی با وسعت 9 هزار متر و دارای چندین غرفه که از شرکت ها و برند های متخصص در زمینه کفش میباشند در این نمایشگاه شرکت میکنند.

محصولات نمایشگاه کفش آلمان:

  • کفش
  • لوازم جانبی
  • محصولات طبی، کفی ، بند کفش و سایر لوازم مرتبط
  • بخش های پشتیبانی (ساخت و ساز و طراحی فروشگاهها، سیستم های مدیریت کالا، برچسبها و غیره)
  • رسانه ها (مطبوعات تجاری)

کد خبر 1309132