واکنش شهاب حسینی به حضور زنان در استادیوم

شهاب حسینی بابت حضور زنان ایران در استادیوم فوتبال ابراز شادی و شوق کرد و نوشت: «آفرین بر این تصمیم، شور و شعف بانوی ایرانی، شور و نشاط جامعه است.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهاب حسینی با انتشار تصویری از احساساتی شدن زنان در هنگام ورود به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در اینستاگرام، نوشت: «سلام. بعد از مدت‌ها از شنیدن یه خبر دلم شاد شد و قلبم سرشار از شوق. خبر حضور بانوان ایران زمین در استادیوم فوتبال، رایحه ای خوش داشت.
آفرین بر این تصمیم. شور و شعف بانوی ایرانی، شور و نشاط جامعه ایرانی است. بانوی ایرانی از نجیب‌ترین، با وقارترین، زیباترین بانوان این جهان است.

بانوی ایرانی شایسته احترامی متعالی است. چرا که تعالی جامعه ایرانی در دست بانوی ایرانی است و احترام ما مردان ایران زمین به ساحت بانوی ایرانی چه شایسته است اگر ریشه در قلب و فکر و نگاهمان داشته باشد.

بانوی ایرانی شعف این حضور گوارای وجود و بر شما مبارک باد. درود بر بانوی ایران زمین.»

دو تیم فوتبال ایران و کامبوج در حالی روز پنجشنبه ۱۸ مهر در مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند که برای نخستین بار زنان توانستند با خرید بلیت در استادیوم حضور پیدا کرده و به تماشای یک مسابقه فوتبال بنشینند.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1309350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =