جنگ امروز کانون وکلا برای بودن یا نبودن است

ایسنا نوشت: نایب رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان گفت: زمانی برای استقلال فعالیت می‌کردیم، اما اکنون برای بودن یا نبودن مبارزه می‌کنیم.

فرهاد رستم شیرازی، عصر پنجشنبه در چهل و یکمین آئین تحلیف جمعی از کارآموزان وکلای دادگستری استان اصفهان، اظهار کرد: شما کارآموزان نسبت به سال‌های گذشته در بدترین شرایط ممکن به وکالت نائل می‌شوید.

وی ادامه داد: زمانی برای استقلال فعالیت می‌کردیم، اما اکنون برای بودن یا نبودن مبارزه می‌کنیم. آنچه که می‌تواند جامعه وکالت را به اهداف خود برساند، همبستگی و یک دست شدن وکلا است تا کمک به موجودیت آن ‌کند.

رستم شیرازی افزود: استقلال کانون های وکلا همچون استقلال قوه قضائیه به عنوان دو بال رسیدن به عدالت لازمه رسیدن به این موضوع است. امیدوارم حرکاتی که در جهت حذف یکی از این بال‌ها در حال صورت گرفتن است، توسط مسئولان و نمایندگان مجلس رسیدگی شود.

وی گفت: آن چیزی از وکلای جوان ما بخواهید که در حد آنها باشد. انتظارات بیهوده و غیرمرتبط نداشته باشید. موفقیت را در طول زمان جستجو کنید و در یک بازه زمانی طولانی مدت به دنبال آن باشید.

نائب رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، تصریح کرد: با قسمی که امروز خواهید خورد، شرف خود را وثیقه قرار خواهید داد. امیدوارم بتوانید به قسمی که خوردید، پایبند باشید.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1309361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =