خودروی پرنده این بار از پورشه و بوئینگ

پورشه و بوئینگ به منظور ساخت سازه هوایی (هواپیما) لوکس و الکتریکی که قابلیت فرود و پرواز رو به بالا داشته باشد و بتواند از ترافیک‌های سنگین شهری به راحتی عبور کند، برای افراد ثروتمند دست به همکاری با یکدیگر زده‌اند. آنها جدیدترین کمپانی‌هایی هستند که قصد دارند حمل و نقل هوایی شهری که بسیار خطرناک نیز هست را کشف کنند.

پورشه و بوئینگ تفاهم نامه‌ای بی حد و مرز امضا کرده‌اند، به این معنی که دو شرکت به دنبال راه‌هایی برای همکاری مشترک هستند. اما این تفاهم نامه محدوده فعالیت دو شرکت را محدود نخواهد کرد. به عنوان بخشی از مشارکت، این دو کمپانی می‌گویند که یک تیم بین المللی به منظور رسیدگی به جنبه‌های مختلف حمل و نقل هوایی در شهر و تجزیه و تحلیل پتانسیل بازار ایجاد خواهند کرد. 

به نظر می‌رسد که این وسیله برای افراد زیادی در دسترس نخواهد بود. بسیاری از شرکت‌ها علاقه بسیاری به ایجاد شبکه‌ای از تاکسی‌های هوایی برقی داشتند که همه مردم توان خرید بلیط‌های آن را داشته باشند، اما با توجه به هزینه‌های مرتبط با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پشتیبانی از این وسایل مانند سکوهای فرود و ایستگاه‌های شارژ به نظر می‌رسد که این وسیله تنها به افراد بسیار ثروتمند (حداقل برای شروع) ارائه شود.

پورشه، بوئینگ و یکی از شرکت‌های وابسته به بوئینگ(Aurora) با یکدیگر همکاری می‌کنند تا بتوانند یک ماشین پرنده لوکس، برای عبور در مسافت‌های کوتاه شهری بسازند. Aurora به تازگی یکی از سازه‌های هوایی خودران برقی خود را آزمایش کرد. 

بوئینگ و اکنون پورشه جزو ده‌ها شرکتی هستند که به تاکسیرانی هوایی علاقه نشان داده‌اند اما بوئینگ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه هوا و فضا، از تجهیزات و نیروی بسیار قوی‌تری نسبت به سایرین در این زمینه برخوردار است و تلاش دارد تا هرچه زودتر به این سازه هوایی دست یابد.

theverge

2121

کد خبر 1310014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =