دستگیری ۷۲سارق حرفه ای در البرز/شهروندان از خرید اموال مشکوک بپرهیزند

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز از دستگیری ۷۲ سارق حرفه ای طی ۲۴ ساعت گذشته در استان البرز خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین، عباسعلی محمدیان پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برخورد بی امان با سارقین تعطیلی ندارد و ما در پلیس آگاهی استان البرز بصورت مستمر در این راستا عملیات های مختلفی برگزار می کنیم.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته طی یک عملیات در استان البرز وبرخی از شهرستان های اطراف تهران ۷۲ سارق حرفه ای دستگیر شدند که از این تعداد ۶۰ سارق دارای سابقه کیفری و شش نفر مالخر هستند.

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز تصریح کرد: اموال کشف شده شامل طلا، لوازم خودرو، داخل خودرو منزل می باشد.

محمدیان با توجه به اینکه مدت زیادی از دستگیری این افراد نگذشته است، بیان کرد: اعترافات از افراد انجام نشده است و با انجام آن آمار سرقت ها صورت گرفته توسط این افراد بیشتر خواهد شد.

وی  با بیان اینکه افراد برای خرید اجناس دست دوم از مغازه های معتبر و دارای فاکتور خرید، خریداری کنند عنوان کرد: توصیه می شود برای اینکه شاهد کاهش سرقت در استان باشیم، شهروندان از خرید اموال مشکوک بپرهیزند چرا که اگر این اموال خریداری نشود  برای سارق  کارایی ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز خاطر نشان کرد: این سارقین با شیوه جدید و زمان میان روز از ساعت ۱۲ الی ۴ بعد از ظهر سرقت ها را انجام می دادند و همه افرادی که در این زمان در استان البرز از منزلشان سرقت شده است برای رویت اموال به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

46

کد خبر 1310160

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =