نوبخت : واحدهای مسکونی مناطق سیل زده لرستان تا هفته دولت به سرانجام می رسند

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت : در سفر به لرستان کلنگ ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومان و مردم کم‌درآمد لرستان به زمین زده خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، محمدباقر نوبخت در خرم آباد و در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: احداث این واحدهای مسکونی در سایر استان‌ها یک‌ساله به سرانجام رسیده و تلاش خواهیم کرد این مهم در استان لرستان تا هفته دولت سال آینده به سرانجام برسند.

وی افزود : در سفر به لرستان معاونت‌هایی از امور زیربنایی و بنیادمسکن، امور مربوط به زیرساخت‌ها و جبران خسارت‌ها به صورت کامل مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بررسی لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت .

به طور کامل در جریان مسائل مالی و پرداخت‌ها قرار خواهیم گرفت

معاون رئیس‌جمهور با بیان تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل در لرستان اظهار داشت: به طور کامل در جریان مسائل مالی و پرداخت‌ها قرار خواهیم گرفت  تا بتوانیم خسارات وارده به مردم سیل زده در استان را جبران نماییم .

نوبخت با اشاره به عملکرد رییس سایق برنامه و بودجه لرستان گفت: از خدمات چگنی رئیس سابق سازمان برنامه‌ریزی لرستان رضایت کامل داریم  و بنا به سیاست‌های دولت تصمیم به انتصاب بانوان در این سمت برای استان گرفتیم.

46

کد خبر 1310933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =