۱ نفر
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
مظفری‌زاده:پنالتی بحرین درست بود

تسنیم نوشت:سعید مظفری‌زاده، کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که داور ازبکستانی دیدار تیم ملی مقابل بحرین، اشتباه تأثیر گذاری نداشته است.نظر کارشناسی او را بخوانید.

سعید مظفری‌زاده، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد والنتین کوالنکو در دیدار بحرین و ایران اظهار داشت: کوالنکو داور با سابقه‌ای است که بازی سختی را هم قضاوت کرد. بازی حساسیت بالایی داشت که برخوردها هم زیاد بود، اما تیم داوری اشتباه تأثیر گذاری در بازی نداشت. شاید بحث برانگیزترین صحنه، پنالتی بحرین بود که کاملاً درست تشخیص داده شد و مدافع ما روی بازیکن بحرین خطای پنالتی کرد.

وی همچنین در خصوص صحنه دقایق پایانی مسابقه که بازیکنان ایران اعتقاد به خطای هند بازیکن بحرین و اعلام پنالتی داشتند، گفت: بازیکنان ما در حالی که اعتقاد داشتند خطای هند مدافع بحرین است و داور باید پنالتی بگیرد، اما تصمیم داور برای ادامه مسابقه کاملاً درست بود. در آن صحنه خطای هندی که داور بخواهد بازی را متوقف کرده و اعلام پنالتی کند، رخ نداد.

مظفری‌زاده تصریح کرد: در دو صحنه، داور اخطارهای بی مورد داد. اخطاری در دقیقه 62 به احسان حاج‌صفی و در دقیقه 8-0 به بازیکن بحرین داده شد، سختگیرانه بود و داور می‌توانست به آنها اخطار ندهد. همین مسئله باعث عصبانیت بازیکن ما نیز شد، اما بازیکنان ما باید بداند اعتراض کردن و بحث کردن با داور چیزی جز به هم ریختن تمرکز ما را نخواهد داشت. بازیکنان باید یاد بگیرند که با تمرکز بیشتر کار کنند تا در ادامه راه موفق باشند.

251 251

کد خبر 1311160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =