انتخابی یورو ۲۰۲۰/اسپانیا با گلی دیرهنگام صعودش را قطعی کرد

تسنیم نوشت:در شب برتری ایتالیای از پیش صعود کرده، اسپانیا با گلی دیرهنگام راهیابی‌اش به یورو ۲۰۲۰ را قطعی کرد.رودریگو زننده گل پیروزی بخش اسپانیا در دقیقه 1+90 بود.

براساس این گزارش، در گروه ششم، سوئد با ارائه یک بازی برتر و گل برگ در دقیقه 51، یک بر صفر از میهمانش، اسپانیا پیش افتاد، اما رودریگوی تعویضی با گلزنی در دقیقه 1+90 اسپانیا را از شکست نجات داد و صعود این تیم را به یورو 2020 قطعی کرد. مصدومیت دخه‌آ که ستاره اسپانیا بود و تعویض او با کپا در اواسط نیمه دوم اتفاق بزرگ 45 دقیقه دوم این بازی بود.

سه‌شنبه شب همچنین در دیگر بازی‌های این گروه، رومانی و نروژ به تساوی یک - یک رسیدند  و جزایرفارو یک بر صفر مالت را از پیش رو برداشت. در جدول گروه ششم، اسپانیا با این تساوی 19 امتیازی و صدرنشین ماند. سوئد با 15 و رومانی با 14 امتیاز هم دوم و سوم هستند.

براساس این گزارش، در گروه دهم، ایتالیا که از پیش صعودش را به یورو 2020 مسجل کرده بود در خانه لیختن‌اشتاین به برتری آسان 5 بر صفر دست یافت. برناردسکی در دقیقه 2، بلوتی در دقایق 70 و 2+90، رومانیولی در دقیقه 77 و الشعراوی در دقیقه 82 برای آتزوری گل زدند. در سایر بازی‌های این گروه هم یونان در خانه 2 بر یک بوسنی و هرزگوین را برد و فنلاند 3 بر صفر از سد ارمنستان گذشت. در جدول، پس از ایتالیای 24 امتیازی، فنلاند 15، بوسنی 11 و ارمنستان 10 امتیازی در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه چهارم مسابقات، سوئیس 2 بر صفر جمهوری ایرلند را برد و جبل‌الطارق در خانه 3 بر 2 مغلوب گرجستان شد. در جدول گروه چهارم ایرلند و دانمارک با 12 امتیاز نسبت به سوئیس 11 امتیازی وضعیت بهتری دارند.

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1311169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =