۱ نفر
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
انصاری فرد: منتظر جواب برانکو هستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم و معارفه افشین پیروانی، گفت:ما پیشنهاداتی دادیم به برانکو داده‌ایم و او هم پیشنهادات خود را داده است، منتظر جواب هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین سرخ‌پوشان درباره انتخاب پیروانی گفت: در ابتدا از خلیلی تشکر می‌کنم در این مدت زحمت کشید. زمانی که باشگاه پول نمی‌توانست تزریق کند از جیب خودش داد، از او تشکر می‌کنم. پیروانی شخصی مدیر است و با توجه به سابقه‌ای که دارد باید این کار را انجام می‌دادیم.

وی در خصوص برگزاری مراسم تودیع و معارفه خلیلی و پیروانی، گفت: ما از خلیلی خواستیم در مراسم حضور داشته باشد اما او قبول نکرد و گفت: این طور راحت هستم در خصوص حقوق و مزایا هم صحبت کردیم تا آخرین ریال را به او پرداخت می‌کنیم، به او گفتیم که بیاید و مشاور شود اما قبول نکرد. خلیلی پیشکسوت پرسپولیس است و زحمت زیادی کشیده در باشگاه به روی هم باز است.

انصاری‌فرد درباره اینکه شنیده شده کالدرون گفته خلیلی برود تصریح کرد: خیر، وارد این داستان نشوید ما لزوم تغییر را احساس کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره عدم حضور ترابی و شجاع خلیل‌زاده در تیم ملی خاطرنشان کرد: جای ترابی در تیم ملی و جای شجاع در دفاع خالی بود آنها لیاقت داشتند در تیم ملی باشند، امیدوارم ویلموتس تجدیدنظر کند.

وی همچنین درباره حضور ایرج عرب مدیرعامل سابق پرسپولیس در فدراسیون دومیدانی گفت: این تصمیمی است که وزیر ورزش گرفته و او باید تصمیم‌گیری کند من اطلاعی در این خصوص ندارم. 

انصاری‌فرد در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سؤال که روز گذشته عنوان شده افشین پیروانی برای حضور در پرسپولیس به شما تعهد داده، تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد، این یک شایعه بد بود که نشر پیدا کرد، پیروانی هیچ تعهدی ندارد، او اسطوره است و ما هم دوست داشتیم که به پرسپولیس بیاید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه زمانی که خلیلی در تیم پرسپولیس بود به نظر می‌رسید هیچ مشکلی وجود ندارد یادآور شد: ما مشکلات درون تیمی را نمی‌گوییم و اگر مشکلی هم باشد انعکاس نمی‌دهیم اما بحث لزوم تغییرات مطرح بود.

وی درباره جذب اسپانسر هم گفت: به زودی از اسپانسرها رونمایی می‌شود تا خیال بازیکنان و هواداران راحت شود تا ما هم مثل گذشته مشکلی نداشته باشیم. 

انصاری‌فرد درباره مذاکره با برانکو خاطرنشان کرد: ما پیشنهاداتی دادیم او هم پیشنهادات خود را داده است، منتظر جواب هستیم. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا تغییرات دیگری خواهید داشت، گفت: بله، باز هم تغییرات داریم. 

وی درباره اینکه آیا نگران شکایت برانکو به فیفا نیستید، تصریح کرد: نگران نیستیم، امیدواریم به توافق برسیم تا این موضوع به کمیته انضباطی فیفا نرود، ما دفاعیه هم داریم اما نمی‌خواهیم وارد این جریانات شویم.

انصاری‌فرد درباره شکایت بودیمیر تصریح کرد: هنوز شکایتی از او به دست ما نرسیده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جذب بازیکن یادآور شد: کادر باید بگوید در کدام پست‌ها بازیکن می‌خواهیم، فعلاً جا نداریم، هواداران در جریان باشند و این موضوع را مطرح نکنند تا بازیکنانی که بازی می‌کنند دچار استرس نشوند. در نیم‌فصل باید این کار را انجام دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر جذب آریا برزگر عنوان کرد: ما توافق‌نامه‌ای داریم که در آینده نزدیک به این موضوع می‌پردازیم.

انصاری‌فرد در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره جونیور پرسید و اینکه آیا کالدرون او را نمی‌خواهد، خاطرنشان کرد: با جونیور چند بار صحبت کردم، فعلاً سرمربی نظر منفی روی او ندارد، جونیور تاکنون سه بازی کرده امیدوارم در آینده خودش را نشان دهد.

256 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1311657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =