آماده باش کامل پلیس پایتخت برای تأمین امنیت و انضباط پیاده‌روی اربعین

فارس نوشت: فرمانده انتظامی پایتخت به طرح‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی پلیس در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی اشاره کرد و گفت:‌ مأموران انتظامی پایتخت با آماده‌باش کامل برای تأمین امنیت و نظم پیاده‌روی در معابر حضور فعال دارند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص تمهیدات پلیس تهران برای تسهیل در حضور شهروندان در راهپیمایی جا ماندگان اربعین حسینی اظهار داشت: پلیس تهران به عنوان مسئول برقراری امنیت جاماندگان اربعین برنامه‌ریزی مفصلی انجام داده و از نیمه شب مسیرهای راهپیمایی از نظر انتظامی و امنیتی پاکسازی شده است.

وی تصریح کرد: طرح‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی به طور جامع،‌ کامل و مفصل طراحی شده و همکاران بنده از ساعت 6 صبح امروز با حضور صد در صدی آماده تامین امنیت و ایجاد نظم و انضباط در مسیر راهپیمایی هستند.

 فرمانده انتظامی پایتخت به حضور پرشور راهپیمایان تهرانی اشاره کرد و گفت: حجم گسترده و بی‌نظیری از راهپیمایان را شاهد هستیم که از مسیرهای مختلف وارد مسیر اصلی که از میدان امام حسین تا حرم حضرت عبدالعظیم است، شده و در صددند تا راهپیمایی اربعین حسینی را انجام دهند.

سردار حسینی به حضور پررنگ و اعمال محدودیت‌های اعمال شده در مسیرهای راهپیمایی پرداخت و اعلام کرد: تا ساعت 14 امروز تمهیدات و محدودیت‌ها در طول مسیر راهپیمایی یعنی از میدان امام حسین تا حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی که مسیری 14 کیلومتری اعمال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:‌از ساعت 14 محدودیت‌ها مرتفع خواهد شد به جز اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی که حضور ماموران پلیس تا نماز مغرب و عشا و تخلیه کامل معابر برقرار خواهد بود؛ اطراف حرم مطهر نیز محدودیت‌ها تا تخلیه معابر اعمال خواهد شد.

۴٧٢٣٧

کد خبر 1312089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =