دایی: دوست دارم بازی‌های ناپولی و یوونتوس را ببینم

کاپیتان و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه لیگ ایتالیا را دنبال می‌کند، نام تیم و بازیکن مورد علاقه‌اش به جز یوونتوس و کریستیانو رونالدو را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی دایی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته مصاحبه ای را با روزنامه گاتزتا ایتالیا درباره نزدیک بودن کریستیانو رونالدو به رکورد گل های ملی اش انجام داد. دایی در این مصاحبه تاکید کرد که این رکورد متعلق به مردم ایران است و خوشحال است که بازیکن بزرگی مثل رونالدو این رکورد را می شکند.

مهاجم پیشین تیم ملی ایران از رونالدو تمجید کرد و او را جزو سه بازیکن برتر فوتبال دانست. همچنین به گفته دایی، تاثیر رونالدو در تیم ملی پرتغال به مراتب بیشتر از تاثیر لیونل مسی در آرژانتین بوده و برای همین مسی شانس کمتری برای رسیدن به رکورد ملی دایی دارد.

این بخش از صحبت های علی دایی در رسانه های داخلی بازتاب یافت. همچنین گفتگوی دایی در سایت های پرتغالی وایتالیایی هم انعکاس بسیار زیادی داشته است و تقریبا تمام سایت های معتبر این کشورها به اظهارات دایی درباره رونالدو و رکورد گل های ملی پرداخته اند.

اما بخشی از صحبت هایی دایی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است به علاقه مندی هایش از لیگ ایتالیا مربوط می شود.

کاپیتان و سرمربی پیشین تیم ملی ایران در بخشی از صحبت هایش اعلام کرد که یوونتوس با رونالدو شانس بیشتری برای قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دارد.

دایی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا مسابقات سری A ایتالیا را از ایران دنبال می کند؟ گفت: من لیگ ایتالیا را دنبال می کنم و دوست دارم بازی های ناپولی و یوونتوس را ببینم.

آقای گل فوتبال جهان در ادامه در پاسخ به این سئوال که به کدام بازیکن در لیگ ایتالیا علاقه دارد؟ تاکید کرد: اکثر بازیکنانی که در بیانکونری (یوونتوس) بازی می کنند را تحسین می کنم اما اگر مجبور باشم نام بازیکن دیگری را به جز کریستیانو رونالدو بیاورم، می گویم وویچخ شزنی. (دروازه بان لهستانی تیم یوونتوس)

256 43

کد خبر 1312135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =