چرا آزاده آل‌ایوب در سینما و تلویزیون کار نمی‌کند؟

تسنیم نوشت: آزاده‌ آل‌ایوب درباره کم‌کاری‌اش می‌گوید که پیشنهادهای بازیگری برای سینما به او شده اما چون پیشنهادها با ارزش‌هایش ناسازگار بوده، نپذیرفته است.

اولین فردی که به‌عنوان خاله کودکان در صداوسیما مطرح شد آزاده آل‌ایوب، بود که با نام خاله نرگس شناخته شد. 

و دو سال پیش به آرزویش رسید و اربعینی شد! او گفت: «به نظرمن هرکسی باید یک‌بار در عمرش، پیاده‌روی اربعین را تجربه کند؛ وقتی در این فضا قرار می‌گیرد هم ثواب زیارت اربعین را می‌برد و هم از این همه اتحاد و همدلی، یکرنگی و همبستگی آدم‌ها سرذوق می‌آید؛ چرا که همه‌شان دلداده عشق‌اند و به‌سمت هدف مشترکی حرکت می‌کنند. واقعاً هرچه دارند در طبق اخلاص می‌گذارند و هیچکس احساس کمبود نمی‌کند. فقیر و غنی کنار همند و در این مسیر هرکس هرچیزی می‌خواهد به‌دست می‌آورد و نیازمندی‌اش برطرف می‌شود.»

او درباره کارهایی که درباره اربعین رادیو و تلویزیون انجام داده است، گفت: «بیشتر گزارش‌گونه بوده و به نظر می‌آید سوژه‌های اربعین زیاد، متنوع و جذابند، چقدر پرداختن به زوایای مختلف اربعین لازم است تا تمام جهان با این پدیده مهم آشنا شوند و بدانند این‌همه راهپیمای حسین برای چه و با چه اهداف و احساساتی پا به میدان می‌گذارند. فیلم‌هایی که ماندگارند ساخته شود؛ نذر کنند سریالی در تلویزیون بسازند تا اربعین بین‌المللی به تصویر کشیده شود تا همگان با ابعاد و زوایای آن آشنا شوند.»

آزاده‌ آل‌ایوب درباره روزهای کم‌کاری‌اش در تلویزیون گفت که پیشنهادهای بازیگری برای سینما به او شده اما چون پیشنهادها با ارزش‌هایش ناسازگار بوده، نپذیرفته است؛ او در این باره گفت: «اگر قرار بود این‌طوری رشد کنم الان حالم خوب نبود؛ من خودم مهارت دارم از راه هنر و هنرمندی به‌جایی برسم؛ این نوع ورود به سینما را دوست ندارم و خطرناک است.»

او گفت که کارهای صحنه‌ای انجام می‌دهد و پیشنهاداتی داشته است که به‌زودی به تلویزیون بر می‌گردد و افزود: «نگران بچه‌هایم؛ زیرا هیچ سرمایه‌گذاری برای کودکان نمی‌شود و اگر برایشان مهم بود قبل از فیلم و سریال، برای برنامه‌های کودک سرمایه‌گذاری می‌شد.»

۵۷۲۴۳

کد خبر 1312211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =