حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه!

ورزش سه نوشت: در حالی که سه کاپیتان اصلی تیم ملی پیش از این مشخص شده بودند و ترتیب آنها نیز شجاعی، دژاگه، حاج‌صفی بود گویا سرمربی بلژیکی تیم ملی این ترتیب آن را به هم زده است.

 پیش از این و در سال های اخیر دیده بودیم که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان های اول تا سوم تیم ملی هستند(پس از خداحافظی سیدجلال از تیم ملی) و پس از آنها نیز نفراتی مانند امید ابراهیمی و کریم انصاری فرد بازوبند سرگروهی را به بازو بستند اما گویا مرد بلژیکی فوتبال ایران این ترتیب را به هم زده است و پس از کاپیتان مسعود، احسان را به عنوان نفر دوم برای بستن بازوبند قبول دارد.

البته در این باره شاید اشاره شود که با نیمکت نشینی شجاعی در دو دیدار اخیر و مصدومیت دژاگه، بستن بازوبند توسط حاج صفی کاملا طبیعی بود و چطور می شود به این نتیجه رسید اما برای اثبات این مدعا باید به دو دیدار قبل تیم ملی باز گردیم. دیدار برابر تیم ملی کامبوج که در نهایت 14 گل برای ما به همراه داشت.

درست است که اشکان دژاگه در آن دیدار به میدان نرفت اما او در لیست اعلام شده حضور داشت و قرار بود به عنوان یکی از 11 بازیکن اصلی به میدان برود اما این اتفاق نیفتاد چرا که او در گرم کردن های پیش از برگزاری بازی مصدوم شد و از ترکیب اصلی بیرون رفت و به همین دلیل ویلموتس دژاگه را از ترکیب اصلی کنار گذاشت تا از محبی استفاده کند.

نکته جالب در این باره اینکه در کاغذی که ترکیب دو تیم در آن قید شده بود و از طرفی اشکان هم در آن حضور داشت، نه روبروی نام این هافبک باتجربه ایران که روبروی نام احسان حاج صفی حرف C به نشانه کاپیتان تیم ملی تایپ شده بود و این نشان می داد در حالی که شجاعی روی نیمکت ایران نشسته بود، مدافع – هافبک تراکتوری تیم ملی مرد مورد توجه ویلموتس برای سرگروهی قرار گرفته است.

البته در این باره اظهارنظری تاکنون نشده است و به همین دلیل این احتمال می رود که اشتباه تایپی و ... باعث افتادن این اتفاق شده باشد که باید برای صحت و سقم آن تا دیدار برابر تیم ملی عراق صبر کنیم و ببینیم در صورت عدم حضور احتمالی مسعود در ترکیب تیم ملی و بهبودی اشکان و حضور او در ترکیب تیم ملی، باز هم بازوبند بر بازوی احسان بسته خواهد شد یا خیر!؟

255 251

کد خبر 1312277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
  1 0
  وای چقدر مهمه!! که چی مثلا؟
 • IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
  2 0
  حاج صفی صفره تو اخلاق به درد کاپیتانی نمی خوره