«جنایت بی‌دقت» به پایان رسید/تماشاگران سینما سوژه فیلم جدید شهرام مکری

فیلمبرداری فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری و تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پروانه ساخت «جنایت بی‌دقت» در خرداد امسال صادر شد و بلافاصله با شروع پیش تولید و پیوستن گروه بازیگران به پروژه، مقابل دوربین علیرضا برازنده رفت. 
این فیلم مضمونی مرتبط با سینما دارد و درباره تماشاگرانی است که قبل از شروع اکران فیلمی درباره آن حرف می‌زنند و با شروع نمایش بر پرده سینما، ماجرا شکل جدیدی به خود می‌گیرد. نسیم احمدپور و شهرام مکری مانند دو فیلم قبلی این کارگردان، فیلمنامه را نوشتند و قرار است بلافاصله پس از فیلمبرداری مراحل فنی آن آغاز شود. البته این تنها تشابه «جنایت بی‌دقت» با پروژه‌های قبلی این کارگردان نیست. امیر اثباتی در این فیلم هم مدیر طراحی و مشاورکارگردان است، بازیگرانی از فیلم‌های قبلی مکری هم در این اثر حضور دارند و  بازیگران جدیدی به واسطه این فیلم به سینما معرفی شوند که ابوالفضل کاهانی، راضیه منصوری وگلنوش قهرمانی از جمله آنها هستند.  

بابک کریمی، سیاوش چراغی‌پور، محمد ساربان، فریبا کامران، بهزاد دورانی، عادل یراقی، الاهه بخشی، معصومه بیگی، محمود بهرازنیا، امیر شاملو، مینا درودیان، کیانا منتجبی، سعید نادری، محمدحسین محمدیان، صدف عمویی، حامد محمودی ،محمد ربانی، محمدرضا جنگی،  داوود بنی‌اسد، محمدحسین قشمی و... از دیگربازیگران این فیلم هستند. 

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1312429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =