حسین فرکی: حق پیکان شکست در این مسابقه نبود

حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از شکست 2-1 تیمش در ورزشگاه آزادی مقابل پیکان در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این مسابقه صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین فرکی بعد از شکست 2-1 پیکان در ورزشگاه آزادی در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و گفت: آن چیزی که برای خودمان داشتیم، مقابل تیم بزرگ پرسپولیس شکست بود. تمرینات خوبی داشتیم و مسلما در این بازی اهدافی تعیین کرده بودیم که به بیشتر آنها رسیدیم. بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. متاسفانه روی گل دوم غفلت کردیم و جایی که انتظار داشتیم بازی به نفع خودمان تمام کنیم و پیروز شویم گل خوردیم و شکست خوردیم. قبلا اشاره کردم اهدافی را مشخص می‌کنیم برای یک بازی خوب همیشه اشتباهاتی داریم که اگر آن اشتباهات را حریف انجام بدهد نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم ولی حریف به خوبی استفاده می‌کند. حق ما شکست در این بازی نبود و برخلاف میل و انتظارمان بازی را واگذار کردیم.

او همچنین ادامه داد: اگر پاس‌های خوبی می‌دادیم و فرصت ها را گیر آوردیم اما انتخاب های خوبی نداشتیم و می توانستیم با پاس های خوب گل زنی کنیم. بازیکنان ما عجله و شتاب داشتند برای بازی. پیش بینی ما این بود که 2 بر یک پیروز شویم همه چیز درست از آب درآمد به جز جایی که باید گذشت می کردیم و جریمه اش هم این می شود که بازنده شد یم. باید روی این موضوع کار کنیم و هر بازیکنی که در موقعیت بهتری است صاحب توپ کنیم تا به گل برسیم.

43257

کد خبر 1312654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =