صحبت‌های زننده گل برتری پرسپولیس مقابل پیکان

احمد نوراللهی در بازی مقابل پیکان موفق به زدن گل برتری تیمش شد. نوراللهی بعد از این دیدار در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص مسابقه صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمد نوراللهی بعد از کسب پیروزی 2-1 پرسپولیس مقابل پیکان و زدن گل برتری تیمش در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: امروز بازی سختی را داشتیم و نبود هواداران خیلی ما را اذیت کرد. خدا را شاکرم که بازی را بردیم و در کورس قهرمانی بمانیم. ما فعلا به بازی‌های خودمان کار داریم و امیدوارم در آینده هم موفق شویم. فوتبال بدون تماشاگر هیچ معنایی ندارد.استقلال و پرسپولیس هر دو با هم محروم شدند ولی به نظرم در دربی اتفاق خیلی خاصی نیفتاد که تماشاگران محروم شدند. من امیدوار هستم تماشاگران پرسپولیس باز هم کنار ما باشند چون آنها در این 3 سال خیلی به ما کمک کردند.

کاپیتان پرسپولیس در نیمه اول در خصوص عملکرد مهاجم برزیلی تیمش هم ادامه داد: نمی‌شود الان بگوییم یک بازیکن بد بود، ما همه یک تیم هستیم، همه با هم می‌بریم و همه با هم می‌بازیم. جونیور هم زحمت می‌کشد و ما هم سعی می‌کنیم به او کمک کنیم. این در حیطه وظیفه من نیست که در موردش نظر بدهم ولی ما کمک می‌کنیم که وی بتواند به تیم ما کمک کند. ما به هر نحوی شده به این بازیکن کمک می‌کنیم.

43257

کد خبر 1312657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =