هلال احمر استان کردستان پیشگام در یاری رساندن به مصیبت دیدگان شمال سوریه

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در جمع اعضاء مجمع خیرین و داوطلبان استان کردستان از جمع آوری کمکهای مردمی به منظور یاری رساندن به آوارگان شمال سوریه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمدباقر محمدی در جمع اعضاء مجمع خیرین و داوطلبان استان کردستان اظهار داشت: در پی حملات نظامی کشور ترکیه به شمال سوریه و آواره شدن شمار کثیری از مردم شمال سوریه، جمعیت هلال احمر کردستان در راستای جمع آوری کمکهای مردمی استان به منظور یاری رساندن به مصیبت دیدگان این فاجعه انسانی پیشگام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان افزود: به تاسی از اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر و همچنین درخواستهای مکرر خیرین، داوطلبان و عموم مردم کردستان به عنوان یک رسالت انسانی وظیفه خود دانستیم که اقدامی در جهت تسکین آلام آوارگان و مصیبت دیدگان انجام دهیم که در این راستا با حسن نیت جمعیت مرکز، مجوزهای لازم جهت برپایی ایستگاههای جمع آوری کمکهای مردمی در استان کردستان اخذ گردید.

محمدی  از خیرین، داوطلبان و عموم مردم استان کردستان خواست تا مثل همیشه، در این میدان نیز خالق حماسه ای بزرگ باشند و خیرخواهی و انسانیت خود را به عرصه ظهور برسانند.

46

کد خبر 1313768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =